O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Regulamin konkursów

Regulamin konkursów

Warunkiem udziału w Konkursie jest zgłoszenie pracy konkursowej, w postaci komentarza dokonanego na blogu, do wpisu ogłaszającego Konkurs oraz podanie adresu email.

· Konkurs rozpoczyna się w momencie ogłoszenia go na blogu; odpowiedzi konkursowe zgłaszać można do zamknięcia Konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia bądź wydłużenia terminu zgłaszania prac.

· Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do 3 dni od momentu zamknięcia Konkursu na blogu.

· Organizator Konkursu przyznaje nagrody ufundowane przez firmę lub sklep internetowy.

· Organizator Konkursu spośród wszystkich nadesłanych prac konkursowych wybiera zwycięzców według kryteriów takich jak m.in. kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, walory językowe i literackie zgłoszonych prac konkursowych, rzetelność komentarza.

· Laureat zostanie poinformowany przez Organizatora o zwycięstwie pocztą elektroniczną w dniu ogłoszenia wyników na stronie.

· Laureat otrzyma nagrodę po przesłaniu danych teleadresowych Organizatorowi, w tym telefonu kontaktowego i adresu, na który zostanie wysłana nagroda. Warunkiem wydania Nagrody jest przesłanie danych teleadresowych nie później niż w terminie 3 dni roboczych od momentu otrzymania powiadomienia na mail. Organizator wyśle nagrodę zwycięzcy w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych do wysyłki od zwycięzcy.

Każdy uczestnik może napisać tylko jeden komentarz. Dodatkowe komentarze mogą zostać skasowane.
Każdy uczestnik konkursu zobowiązuje się sprawdzać stronę konkursową na bieżąco, żeby mógł skontaktować się z Organizatorem w razie zwycięstwa i uniknąć wygaśnięcia prawa do nagrody.
Organizator usuwa post konkursowy po zakończeniu konkursu, jeżeli zwycięzcy skontaktowali się z Organizatorem i podali swoje dane.

· Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu 7 dni od daty wyłonienia jego laureatów. Prosimy kierować je na adres e-mail [email protected]2 komentarze

  1. No tak, trzeba pomyśleć o zmianie koloru włosów. Moje włosy już zaczynają gdzieniegdzie zmieniać kolor, ot tak sobie same z siebie:),więc żeby ujednolicić kolor stosuję farby z odcieniami blondu. Włosy farbuję raz w roku , na wiosnę. Pielęgnacja ich polega na używaniu odżywek. Od czasu do czasu nakładam maskę zrobioną z jajka i paru kropel oliwy. Nie zapominam o wizytach u fryzjera, to konieczność.

    Wybieram zestaw pierwszy.

  2. gazeciarz

    Włosy farbuje własnie Joanna, uzywam kolory brazu. Jest to dla idealna farba, pokrywa siwizne, utrzymuje kolor i najważniejsze nie niszczy wlosów. Po farbowaniu wlosy są lśniace. Do mycia uzywam szampony do włosów farbowanych.Również stoauje odżyki również do włosów farbowanych. Dla mnie odpowiedni jest zestaw nr 3

Zostaw Komentarz