Uczesanie studniówkowe

Fryzura studniówkowa dla średnich lub długich pocieniowanych na całej długości włosów. Uczesania w nieładzie są ostatnio bardzo modne, także jeśli mamy dłuższe włosy nie musimy ich specjalnie układać na wieczorne wyjście. Fryzura z włosami ułożonymi na bok pasuje do sukienek asymetrycznych oraz z dużym wycięciem.

Fryzury długie włosy

Z długich włosów praktycznie można wykonać wiele ciekawych fryzur. Długie włosy są najmodniejsze i najbardziej plastyczne. Można zrobić z nimi wszystko. Mogą być falowane, kręcone i gładkie. Upięte w seksowne koki, związane w kucyk albo zaczesane do góry, ale nieprostowane.

Aby fryzury z długich włosów były piękne powinno się dbać o swoje kosmyki. Trzeba stosować odpowiednio dobrane do rodzaju włosów szampony i odżywki, maksymalnie raz w tygodniu maskę a raz w miesiącu podcinać u fryzjera końcówki. Kiedyś twierdzono że tylko młode kobiety mogą nosić fryzury zrobione z długich włosów. Teraz długie włosy mogą nosić kobiety po czterdziestce.

Każda kobieta może mieć długie włosy, ale fryzura zależy to od osobowości, rysów twarzy i jakości włosów. Pamiętać należy, że im dłuższe włosy, tym bardziej musimy o nie dbać. Istotne jest perfekcyjne strzyżenie, podcinanie końcówek (raz w miesiącu) i oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Fryzury długie będą bardziej ożywione ,jeśli odpowiednio zostaną wycieniowane. Włosy wraz z upływem lat stają słabsze i cieńsze więc należy uważać na „końskie ogony”. Długie włosy pasują każdej kobiecie. Wbrew pozorom są bardzo bezpieczne, bo zawsze ich długość i formę można dopasować do kształtu twarzy. Zbyt wysokie czoło można skrócić grzywką, a szerokie policzki przysłonić wycieniowanym przodem.

Fryzury z długich włosów modnie wyglądają, gdy przylegają do głowy.. Może to być niekorzystne, jeśli kobieta ma sporo zmarszczek. Ten rodzaj uczesania często wynika z wygody. Dlatego koński ogon trzeba układać luźno i bardzo lekko spinać. Nieco surowy wygląd poprawi kilka swobodnych kosmyków. Dzięki temu można wyglądać młodziej. Nie wszystkie rodzaje włosów nadają się na długą fryzurę.

Długie włosy zawsze powinny być, chociaż delikatnie wycieniowanie. Obcięte prosto sprawiają wrażenie ciężkich i przytłaczają twarz. Długie włosy dają niezliczone możliwości tworzenia różnego rodzaju skomplikowanych fryzur oraz upięć. Najlepiej wyglądają w nich osoby z kwadratowa i owalną twarzą. Długie włosy są symbolem kobiecości i seksappealu. Zdrowe i lśniące przyciągają spojrzenia wielu mężczyzn i wywołują zazdrość u kobiet.

Źródło artykułu dostępne na fryzury.qever.com.

Fryzura ślubna z długich włosów

Jeśli masz długie włosy taka fryzura będzie dla Ciebie idealna. Włosy upinamy na bok i podkręcamy dokładnie lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Mocniej podkreślone oczy, sprawią, żę spojrzenie stanie się bardziej uwodzicielskie.

Znalazłam ciekawe zdjęcia ślubne krzysztofmazurkiewicz.com co sądzicie o pracach tego Pana?

Fotograf Lublin.

 

Fyrzura sylwestrowa z długich włosów

Fryzura dla długich włosów z dłuższą grzywką, które zostały pocieniowane na całości. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasują długie srebrne kolczyki i makijaż podkreślający oczy.

Fryzura dla długich włosów

Odpowiednia i bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Końcówki włosów zostały podkręcone szczotką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasują mocno podkreślone usta.

Długie włosy bez grzywki

Fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały pocieniowane na całości. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Długie włosy z prostą grzywką

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Fryzura z długą prostą grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka dla każdego koloru włosów.

Długie blond loki

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu lepiej się układają.

Blond kręcone loczki

Wieczorowa fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Długie włosy z opaską

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest złota, podwójna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Włosy pocieniowane z grzywką

Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę ścięto na ukos i również mocno pocieniowano. Do ich ułożenia używamy tylko i wyłącznie suszarki i grubej szczotki.

Warkocz grzywka

Prezentowana fryzura nie wymaga dużo wysiłku, a nadaje blasku niepozornym długim włosom. W sam raz na randkę, czy spotkanie z przyjaciółmi.