Ciekawa fryzura

Najmodniejsze uczesania są szybkie i proste. Ciekawa fryzura dla dynamicznych kobiet zazwyczaj jest krótka.
Fryzury krótkie możemy ułożyć za pomocą samej suszarki lub jeśli mamy trochę czasu skorzystajmy ze szczotki do włosów, która doda objętości. Na pewno ciekawa jest fryzura Rihanny, która co jakiś czas zmienia uczesanie.
Jak zrobić ciekawą fryzurę ze średnich włosów? Warunkiem powodzenia podczas modelowania są dobrze ostrzyżone włosy. Do stylizacji zawsze przystępuj, gdy pasma trochę obeschną, trudniej jest ułożyć zamierzoną fryzurę jeśli włosy układamy na mokro.

Stylowa fryzura z opaską

Elegancka fryzura dla pań, które mają naturalnie kręcone włosy. Tutaj zostały delikatnie podniesione i spięte do tyłu. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest beżowa opaska, która pasuje do koloru włosów i prezentowanej kreacji.

Warkocz z grzywki

Roztrzepana wersja fryzury z warkoczem, który został zrobiony z grzywki. Pozostałą część włosów upięto u góry wsuwkami. Jest to luźna fryzura odpowiednia na wyjście na miasto.

Półdługie włosy z grzywką

Włosy są pocieniowane na całości, świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla rzadkich włosów, które zostały wyprostowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Pocieniowane włosy średniej długości

Włosy średniej długości zostały pocieniowane od połowy twarzy, grzywka pozostała dłuższa. Jest to naturalna  fryzurka na codzień, grzywka pozostała dłuższa. Włosy podkręcono lokówką i roztrzepano, całość spryskano lakierem.

Wyraźna grzywka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Średnie włosy z prostą grzywką

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę zostawiono prostą.

Włosy blond średnie

Bardzo prosta, klasyczna fryzura dla włosów średnich, ułożenie jej zajmuje 5 minut, wymaga tylko suszarki i szczotki, można także użyć prostownicy.

Ukośna grzywka

Długie proste blond włosy zostały tylko lekko pocieniowane na dole, grzywka pozostaje dłuższa na ukos.