Elegancki nieład

Do wieczoru studniówkowego przygotowujemy się bardzo szczegółowo, gdy wybierzemy już sukienkę pamiętajmy o odpowiednio dobranej fryzurze. W sezonie 2011 bardzo modne są luźne fryzury, potargane włosy w eleganckim nieładzie. Już dawno wyszły z mody misternie upięte koki, więc nie bójmy się eksperymentować z włosami.

Fryzura długie włosy z grzywką

Piękne długie, proste włosy pocieniowano na całości, na końcówki nałożono pastę stylizującą. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Fryzura z prostą grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla półdługich włosów. Grzywka w tej fryzurze jest bardzo wyraźna, żeby ją jeszcze bardziej podkreślić dodano kilka pasemek w niebieskim kolorze. Dół włosów już delikatniej wycieniowano.

Roztrzepane loki

Długie, gęste włosy, które są pocieniowane na całości zostały podkręcone na wałki, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Długie włosy z grzywką na skos

Propozycja fryzury z grzywką na bok dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Fryzury wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Włosy długie cieniowane

Świetna fryzura, długie włosy delikatnie pocieniowane na całości, uzupełnienie stanowi dłuższa grzywka, bardzo łatwe do ułożenia.