Fryzura z lokami

Fajna fryzura dla pań, które mają włosy podatne na kręcenie. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Proste długie włosy

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów bez grzywki, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Fryzura codzienna

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Długie blond loki

Fryzura bez grzywki, długie włosy zostały podkręcone lokówką, roztrzepane, następnie spryskane lakierem. Uczesanie nie wymaga dużo czasu.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Nicole Scherzinger

Bardzo długie czekoladowe włosy Nicole Scherzinger zostały tylko lekko podkręcone, aby nabrać puszystości. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Długie włosy bez grzywki

Fryzura dla pań o długich prostych włosach, bardzo łatwa do zrobienia, delikatne kolczyki sprawiają, że uczesanie nabiera szyku.

Misz masz na głowie

Wersja dla pań z długimi włosami, które nie przepadają za klasyką. Górna partię włosów zostawiamy prostą, natomiast resztę nakręcamy na papiloty i podpinamy wsuwkami.

Fale z długich włosów

Propozycja dla pań, które mają piękne długie włosy, fryzura nie wymaga dużo pracy, a efekt jest dopełniony ozdobną biżuterią.