Fryzura z długich włosów

Szybka fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na końcówkach, jeden bok podpięto wsuwkami. Fryzura dla kobiet o naturalnej urodzie.

Carmen Electra

Carmen Electra zawsze wie jak wyglądać sexownie i pięknie zaprezentować siebie i swoje ciało.  Ta fryzura jest bardzo niewinna, włosy lekko podkręcone,a grzywka upięta wsuwkami.  Włosy rozpuszczone zawsze pasują do sukienek z odkrytymi plecami.

Fryzura bombka

Długie włosy zostały wymodelowane za pomocą grubej szczotki, góra została natapirowana i upięta na bombkę. Końcówki włosów podkręcono lokówką. Fryzura jest idealna do prawie każdej kreacji.

Długie włosy loki fale

Stylowa fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono długą.

Fryzura z lokami

Piękne długie, kręcone włosy pocieniowano na całości, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Długie kręcone loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie kręcone loki. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką. Fajną ozdobą tego uczesania jest opaska z kokardką.

Kucyki z kwiatem

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i spięte w dwa kucyki, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Wieczorowe loczki

Fryzura z naturalnych loków bez grzywki. Ułożenie jej nie zabrało dużo czasu wystarczy wysuszyć włosy i spryskać je lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.

Upięcie z boku włosy długie

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i delikatnie podkręcone. Większość włosów upięto z jednej strony, parę pasemek wypuszczono luźno.

Długie włosy loki, fale

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Rozwiane loczki

Fryzura z długich naturalnie kręconych włosów bez grzywki, całość spryskano lakierem. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Całość uzupełniają duże kolczyki i delikatny makijaż.

Nicole Scherzinger

Bardzo długie czekoladowe włosy Nicole Scherzinger zostały tylko lekko podkręcone, aby nabrać puszystości. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Paris Hilton

Średnia długość włosów blond z grzywką, ładnie podkręcone, fajną ozdobą jest opaska. Grzywka została ścięta na ukos, fryzura odpowiednia na rodzinne święta.

Kim Kardashian

Kim ma piękne zadbane długie włosy, tutaj w wersji ciemnego blondu, bez grzywki. Kolor włosów pasuje idealnie do karnacji Kim, w tej fryzurze wygląda bardzo sexownie.