Vipera – Zielony brokatowy cień do powiek Younique 95

Duży plus dla Vipery za opakowanie, klasyczne, eleganckie z lusterkiem. Dzięki temu możemy w każdej chwili poprawić makijaż. Pojedyncze cienie do oczu Vipery z kolekcji Younique to 30 odcieni, które możemy dowolnie ze sobą łączyć.
Konsystencja cieni jest jedwabista, a lateksowy aplikator pozwala równomiernie rozprowadzić je na powiece.
Za intensywność barw odpowiadają pigmenty z olejkami Jojoba, z kolei Baycusan C1005, absorbując sebum, gwarantuje makijażowi trwałość oraz zapobiega zjawisku zbierania się cieni w zagłębieniach powiek.
Produkt gładko rozprowadza się na powiekach, umożliwiając łatwe, precyzyjne cieniowanie nawet niezbyt wprawną ręką.
Cienie są odpowiednie nawet dla osób o wrażliwych oczach, oraz noszących szkła kontaktowe.
Cena jest dosyć niska, zatem ułatwi to nam łączenie cieni w dowolnych kombinacjach.

Cena: 9.99 zł
Zawartość: 2g
Termin ważności: 18-24 miesiące

Inglot Color make up

Kosmetyk wydajny , trwały  oraz w cenie, która zachęca do jego zakupu. Dzięki takim  pigmentom firmy Inglot możemy wykonać kolorowe, niebanalne makijaże. Z takim kosmetykiem trzeba postępować ostrożnie, żeby go nie wysypać. Ja osobiście nakładam go końcówką palca, a nie aplikatorem, wtedy jest mi łatwiej. Nie trzeba się bać korzystać z takiego produkt, można go łączyć z innymi odcieniami.

PUPA zestaw cieni 4EYES GOLD OBSESSION

Te cienie są po prostu świetne! Bardzo długo utrzymują się na powiekach, nie sypia się, można je szybko rozprowadzić. Kolorystyka cieni w poczwórnym zestawieniu idealnie ze sobą współgra. Konsystencja jest jedwabista, dzięki czemu cienie łatwo się rozprowadzają. Formuła zawiera witaminy C i E oraz lecytynę, które pielęgnują powiekę. Paleta jest bardzo praktyczna, posiada lusterko i podwójny aplikator.

Gramatura – 6g

IsaDora TRIPLE

Na rynku jest bardzo duży wybór cieni do powiek, postanowiłam wypróbować cienie firmy IsaDora. Cena jest średnio wygórowana, ale moim zdaniem warto je mieć w swojej kosmetyczce. Są idealne dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Można używać je na sucho, jak i na mokro (w celu uzyskania mocniejszego nasycenia barw). Są to trzy ekscytujące cienie pozwalające uzyskać wspaniały makijaż oczu. Zastosowane w produkcji specjalne składniki wiążące i olejki szlachetne powodują, że są bardzo delikatne. Opakowanie zawiera aplikator z dwoma końcówkami do precyzyjnego makijażu. Polecane dla osób o wrażliwych oczach i noszących szkła kontaktowe.