Fryzura pełna blasku

Bardzo proste uczesanie karnawałowe, które odmieni odrobina kosmetyku nabłyszczającego. Kosmetyki których używamy codziennie również dodają włosom lśniący wygląd. W karnawale sprawdzają się woski oraz żele z brokatowymi pigmentami. Niewielka ilość takiego kosmetyku nałożona na końcówki pazurków zaakcentuje naszą fryzurę. Dzięki lakierom nabłyszczającym łatwiej utrwalisz wieczorowe upięcie. Takie produkty stosuj w odpowiedniej odległości, żeby nie posklejać włosów.

Fryzura na studniówkę z krótkich włosów

Propozycja upięcia krótkich delikatnie podkręcających się włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Elegancka fryzura

Bardzo elegancka fryzura z półdługich włosów, można ją zrobić w parę minut. Całość włosów upinamy w koński ogon, a końcówki podkręcamy lokówką. Do tego uczesania pasują każde dodatki.

Heidi Klum

Bardzo elegancka fryzura dla średniej długości włosów bez grzywki. Całość włosów zaczesano gładko do tyłu, dla lepszego efektu można je wyprostować prostownicą. Gustownym dodatkiem są tutaj duże kolczyki z kamieniami.

Długie kręcone loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie kręcone loki. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką. Fajną ozdobą tego uczesania jest opaska z kokardką.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Krótkie proste włosy

Czekoladowa, prosta fryzurka bez grzywki. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Proste włosy z grzywką

Fryzura prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo naturalna i elegancka. Włosy zostały wyprostowane, podstawą jest tutaj dobre cięcie fryzjera.

Długie włosy bez grzywki

Fryzura dla pań o długich prostych włosach, bardzo łatwa do zrobienia, delikatne kolczyki sprawiają, że uczesanie nabiera szyku.

Elegancki kok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.