Fryzury męskie długie

Najbardziej popularne wśród mężczyzn są fryzury męskie krótkie, ale wielu panów ceniących swoją oryginalność decyduje się na fryzury męskie długie. Jeśli jesteś zdecydowany na dłuższą fryzurę musisz pamiętać, żeby bardzo dbać o włosy, ułożenie fryzury krótkiej zajmuje o wiele mniej czasu.
Istnieje wiele długich fryzur dla mężczyzn, nasza galeria ułatwi Ci wybór. Proponowane uczesania są naturalne i subtelne. Modna fryzura nie zawsze może pasować do Twoich rysów twarzy, dlatego warto poradzić się fryzjera, który wie najlepiej co dla nas dobre. Jeśli chcesz przejść z krótkiej fryzury na długą nie będzie to takie łatwe, ponieważ ten proces wymaga czasu i kilku wizyt u fryzjera w celu wyrównania końcówek. Dłuższą fryzurę możesz niedbale wiązać gumką, np. jak Dawid Beckham i wcale to nie ujmuje męskości.

najmodniejsze-meskie-fryzury

Męska fryzura

Fryzura młodzieżowa, która fajnie podkreśla rysy twarzy. Boki zostały obcięte krócej, góra dłuższa i pocieniowana, którą ułożono za pomocą kremu stylizującego.

Irokez męski

Uczesanie dla każdego koloru włosów, boki krótsze, górę i tył zostawiono dłuższy,wyszedł z tego praktyczny nieład. Fryzura jest bardzo fajna i praktyczna w utrzymaniu.

Fryzura irokez męski

Fryzura dla każdego koloru włosów, boki krótsze, góra trochę dłuższa, którą ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo prosta i uniwersalna fryzurka.

Męska fryzura z dłuższą grzywką

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Męska fryzura z dłużych włosów

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Postrzepiona fryzura męska

Fryzura męska dla włosów średnich, włosy zostały pocieniowane na całej długości i ułozone za pomocą suszarki i wosku. Do tej fryzurki pasuje niewielka bródka.

Uczesanie męskie – gęste włosy

Fajna fryzura dla gęstych włosów,  całość pocieniowana, góra i boki pozostawione dłuższe, włosy bardzo dobrze się układają po takim ścięciu.

Obcięcie męskie

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra dłuższa, która postawiono na wosk, można też spryskać lakierem. Bardzo sexowna fryzurka.

Fajna męska fryzura

Dość krótka fryzurka zaczesana do tyłu, góra pozostawiona dłuższa. Wygląda elegancko i klasycznie. Włosy rozjasnione słońcem albo farbą, ciężko określić.