Fryzura na studniówkę z krótkich włosów

W mijającym roku bardzo modne były fryzury z krótkich włosów, ten trend będzie utrzymany również w tym roku. Z dobrze pocieniowanych, krótkich włosów łatwiej nam będzie ułożyć oryginalną i gustowną fryzurę na studniówkę. Włosy należy podnieść pasmo po paśmie za pomocą okrągłej szczotki, wtedy nasza fryzura będzie bardziej puszysta. Końcówki układamy na pastę stylizującą i utrwalamy lakierem.

Uczesanie ślubne z krótkich włosów

Pokręcona sylwestrowa fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, uczesanie uzupełniają dwie ozdobne spinki.

Fryzury męskie krótkie

Roztrzepana fryzura dla faceta, góra zostawiona dłuższa, boki krótsze, bardzo łatwo można ją ułożyć, na grzywce zrobiono kilka delikatnych pasemek blond.

Blond fryzury

Krótka fryzurka w kolorze blond z pasemkami z grzywką. Włosy pocieniowane na całości. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Uczesania z krótkich włosów

Świetna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy pocieniowane na całości suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Fryzura pazurki

Bardzo fajna krótka, ciemna fryzurka z grzywką. Włosy suszymy i układamy na wosk lub lakier, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Bob bez grzywki

Bardzo fajna krótka fryzurka bez grzywki. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Krótkie loczki

Prosta codzienna fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Bardzo krótkie fryzury damskie

Bardzo krótkie włoski, pocieniowane na całej długości. Fryzurka dla pań o bardzo naturalnej, ciepłej urodzie. Fajnym dodatkiem zawsze są ciekawe kolczyki.

Fryzury z grzywką

Krótka fryzurka, ładnie pocieniowane włosy, grzywka mocno postrzępiona, bardzo łatwa do układania wystarczy użyć suszarki.

Fryzura asymetryczna

Fryzury asymetryczne nadal są na modne.
Krótka fryzura z asymetryczną grzywką może odmłodzić nam twarz. Mocno pocieniowany tył i długa grzywka jest teraz hitem.
Takie uczesania układamy zazwyczaj na miękką  szczotkę.

modne-uczesania