Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Fryzura wieczorowe loki

Fryzurę na studniówkę trzeba dokładnie zaplanować i dopasować do naszej wymarzonej kreacji. Takie loki są bardzo prostym rozwiązaniem, chociaż możemy mieć problem z utrzymaniem ich w idealnym stanie przez cały wieczór.

Ślubne loczki

Fryzura z długich nakręconych na lokówkę włosów, górę natapirowano na bombkę, grzywkę rozdzielono na pasma, upięcie z boku, dodatkiem są tutaj delikatne kwiaty i pasujące kolczyki.

 

Wieczorowe loczki

Fryzura z naturalnych loków bez grzywki. Ułożenie jej nie zabrało dużo czasu wystarczy wysuszyć włosy i spryskać je lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.

Loki z czerwonym kwiatem

Fryzura wieczorowa dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, fajną ozdobą jest tutaj duży kwiat w kolorze czerwonym do którego pasuje pomadka.

Rudo – czerwone loki

Codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.