Nicole Richie

Gwiazdy są ikonami mody, lubimy oglądać zdjęcia z ich makijażami, stylem i oczywiście modnymi fryzurami. Wiele dziewczyn kocha różne wersje uczesania bob, najnowsza fryzura Nicole Richie to dłuższy bob z grzywką. Bardzo modne w tym sezonie są proste, gładkie fryzury, których ułożenie zajmuje mało czasu.

nicole8

Katie Holmes

Średniej długości fryzurka w kolorze czekoladowym  z grzywką. Włosy pocieniowane na końcówkach. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Fryzura bob

Fryzura bob jest bardzo popularna, idealnie pasuje kobietom w każdym wieku, ponieważ nie wymaga dużo wysiłku przy układaniu. Wystarczy wysuszyć suszarką jednocześnie podkręcając włosy na grubą szczotkę.  Bob modny jest w wielu wersjach: krótszych i dłuższych, ważne jest regularne podcinanie takiej fryzury.

Fryzura bob

Średniej długości fryzurka w kolorze blond  z grzywką. Włosy pocieniowane na końcówkach. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem. Bardzo ważne we fryzurach bob jest perfekcyjne ciecie, fryzura wymaga precyzji. Pamiętajmy również o nakładaniu pianki przed wysuszeniem włosów.

Uczesanie z grzywką

Czekoladowo – śliwkowe pasemka z prosta grzywką. Grzywkę prostujemy za pomocą prostownicy, a resztę włosów podwijamy grubą szczotką. Fryzurka podkreśla rysy twarzy.

Blond fryzury

Krótka fryzurka w kolorze blond z pasemkami z grzywką. Włosy pocieniowane na całości. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Krótkie proste włosy

Czekoladowa, prosta fryzurka bez grzywki. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Bob z grzywką

Bardzo fajna krótka, czekoladowa fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Fryzury z grzywką na skos

Krótka fryzurka w kolorze blond z pasemkami z grzywką. Włosy pocieniowane na dole. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Bob bez grzywki

Bardzo fajna krótka fryzurka bez grzywki. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Fryzura bez grzywki

Fryzura z prostym cięciem włosów, nie wymaga dużo wysiłku przy układaniu. Wystarczy wysuszyć suszarką jednocześnie podkręcając je na grubą szczotkę.

Paris Hilton

Świetna fryzura dla każdego koloru włosów. Włosy ładnie pocieniowane na dole i zostawiona grzywka. Fryzura bardzo modna w tym sezonie.

Christina Aguilera

Krótka fryzura bob bez grzywki, kolor jasny blond, który pasuje do karnacji gwiazdy. Zaczesana na gładko.

Bob z grzywką

Fryzura w stylu boba z prostą grzywką, włosy zostały wycieniowane i nabrały puszystości dzięki podkręceniu grubą szczotką.

Fryzura dla średnich włosów

Fryzura dla średniej długości włosów. Bardzo łatwa w wykonaniu, włosy zostały wysuszone suszarką a następnie podkręcone na grubą szczotkę.