Fryzura z lokami

Piękne długie, kręcone włosy pocieniowano na całości, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Fryzura z ozdobną spinką

Elegancka wieczorowa fryzura dla pań, które mają włosy długie lub średnie. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest spinka z cekinami, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Delikatne loczki

Fryzura z średniej długości włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Weselny koczek

Ciekawa propozycja dla długich włosów bez grzywki. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek.  Wszystko wygląda bardzo klasycznie i skromnie.

Upięcie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury  z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu.