Romantyczna fryzura na walentynki

Walentynkowy wieczór jest wyjątkowy, więc w poszukiwaniu romantycznej fryzury natknęłam się na ten filmik. Jeśli mamy proste włosy do ramion lub za ramiona i marzymy o lokach taka fryzura nie będzie problemem, możemy zrobić ją nawet za pomocą prostownicy do włosów. Taka romantyczna fryzurka na pewno zrobi wrażenie na Twoim chłopaku.

Uczesanie wieczorowe

Kobieta potrafi zmienić się nie do poznania na wieczorne przyjęcie, kiedy w stylowej eleganckiej sukience wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień. Odpowiednio dobrana fryzura wieczorowa jest kluczem do osiągnięcia perfekcyjnego wyglądu. Wiele pań potrafi zepsuć efekt dobierając nieodpowiednie uczesanie do stroju, lub po prostu czesząc się byle jak bez żadnego pomysłu. Jak widać nawet szybki elegancki kucyk może być doskonałym pomysłem. Włosy natapirowano u góry i spięto z tyłu, tak zakręcając włosy, żeby nie było widać gumki. Następnie kucyk w całości nawijamy na lokówkę, trzymamy przez chwilę i delikatnie wysuwamy ją ku dołowi. Zostaje nam zgrabny, jednolity loczek.

Elegancki nieład

Do wieczoru studniówkowego przygotowujemy się bardzo szczegółowo, gdy wybierzemy już sukienkę pamiętajmy o odpowiednio dobranej fryzurze. W sezonie 2011 bardzo modne są luźne fryzury, potargane włosy w eleganckim nieładzie. Już dawno wyszły z mody misternie upięte koki, więc nie bójmy się eksperymentować z włosami.

Fryzura kok z prostych włosów

Bardzo elegancka fryzura z półdługich włosów, można ją zrobić w parę minut. Całość włosów upinamy z tyłu głowy zawijając je pod spód. Do tego uczesania pasują każde dodatki.

Elegancki nieład

Fryzura wieczorowa dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, do tej fryzury pasuje delikatny, naturalny makijaż.

Fryzura z opaską

Elegancka fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Tutaj zostały delikatnie podkręcone lokówka. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest czarna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu, parę loków wypuszczono przy twarzy. Dół fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki pod kolor oczu.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Fryzura wieczorowa z loków

Fajna fryzurka na wieczorne wyjście dla krótkich i średnich włosów, grzywka pozostała dłuższa, tył zdecydowanie krótszy. Podkręcone je lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem.

Fryzura z dłuższą grzywką

Średniej długości fryzurka w kolorze czekoladowym bez grzywki. Włosy podkręcone na końcówkach. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Roztrzepana elegancja

Włosy zostały wysuszone suszarką, następnie powpinane tak by tworzyły efekt roztrzepanych. Fryzura prosta w wykonaniu dla pań z włosami o średniej długości.

Delikatne upięcia włosów

Włosy o średniej długości zostały lekko natapirowane i upięte z tylu wsuwkami. Fryzura, która wygląda bardzo naturalnie i skromnie, możemy do niej założyć długie kolczyki.

Naturalna fryzura wieczorowa

Fryzura dla pań ze średnimi lub długimi włosami, włosy delikatnie upięte z boku, wcześniej nawinięte na grube wałki. Świetnie pasuje do pań o naturalnej urodzie.