Szybka fryzura na studniówkę

Fryzurę na studniówkę często trudniej wybrać niż samą sukienkę. Jest to jeden z ważniejszych dni w życiu kobiety, gdzie trzeba się zaprezentować elegancko i z klasą, żeby za parę lat obejrzeć zdjęcia i przypomnieć sobie te miłe chwile. Fryzura ze zdjęcia jest bardzo prosta w wykonaniu, możemy ją zrobić same.

Fryzura wieczorowa

Niebanalna fryzura dla pań, które mają półdługie włosy. Tutaj zostały delikatnie podniesione i spięte do tyłu. Uczesanie jest idealne do sukienek wieczorowych z odkrytymi ramionami.

Wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem.

Fryzury wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Fryzura z dłuższą grzywką

Średniej długości fryzurka w kolorze czekoladowym bez grzywki. Włosy podkręcone na końcówkach. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Naturalnie kręcone

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które naturalnie się kręcą, całość spryskano lakierem. Jest to fajna propozycja na spacer lub randkę, delikatny makijaż dodaje uroku.

Delikatne upięcia włosów

Włosy o średniej długości zostały lekko natapirowane i upięte z tylu wsuwkami. Fryzura, która wygląda bardzo naturalnie i skromnie, możemy do niej założyć długie kolczyki.

Kucyk wieczorowy

Włosy przed upięciem zostały wyprostowane za pomocą prostownicy. Wersja bardzo naturalna, nie wymagająca dużo czasu.

Włosy upięte na bok

Włosy zostały podkręcone lokówką i upięte na bok, styl hiszpański, dla pań które chcą się wyróżniać swoja urodą. Czerwone usta idealnie pasują do tego typu fryzur.

Uczesanie na wieczór

Długie włosy zostały upięte w koczek, połączenie elegancji z nieładem. Grzywka gładko zaczesana na bok. Do takiej fryzury pasuje ostrzejszy makijaż, który podkreśli nasze usta.