Galeria fryzur ślubnych

Masz już wybraną suknię ślubną, ale nie wiesz jakie uczesanie do niej dobrać? Poniższa galeria fryzur ślubnych powinna Ci ułatwić wybór. Jeśli posiadasz średnie lub długie włosy, to na pewno będzie Ci łatwiej dobrać fryzurę. Ostatnio bardzo modne są delikatne upięcia, które wbrew pozorom utrzymują się całe wesele. Krótkie włosy można natapirować u góry i zrobić bombkę, resztę pasm podpinamy wsuwkami. Warto zrobić po wyborze sukni próbną fryzurę ślubną, dzięki czemu porozumiemy się z fryzjerką co do swoich preferencji.

galeria-fryzur-slubnych

Fryzury ślubne na bok

Wybór fryzury ślubnej jest drugą najbardziej zaplanowaną po sukni ślubnej kwestią. Bardzo często trafiamy na złego fryzjera, który w tak ważny dzień potrafi nam zepsuć uczesanie. Dlatego zachęcam do próbnej fryzury, ponieważ będziemy wiedziały co nam pasuje. Najlepiej jest wybrać coś mniej wymyślnego, a zarazem eleganckiego i stylowego.
www.slubnyszyk.pl
Fryzura ślubna na bok jest jedną z najbardziej popularnych uczesań ślubnych, włosy w takiej fryzurze możemy mieć podkręcone lub proste. Włosy lekko pofalowane prezentują się bardziej romantycznie i kobieco, jako ozdobę można dopiąć żywy kwiat, który będzie pasował do bukietu ślubnego.
Uczesanie ślubne podpięte na bok można spokojnie wykonać ze średnich lub długich włosów, ostatnio coraz bardziej popularne są doczepiane włosy.

Znalazłam ciekawe zdjęcia ślubne krzysztofmazurkiewicz.com, co sądzicie o pracach tego Pana?

001_primary

L’Oreal Professionnel – kolekcja ślubna 2011

Propozycje ślubne L’Oreal Professionnel na sezon 2011 zainspirowane są różnymi częściami świata. Oryginalność i niepowtarzalność jest motywem przewodnim.
W ten wyjątkowy dzień wszystkie oczy zwrócone są w kierunku panny młodej, dlatego jej wizerunek musi być wyjątkowy, a fryzura odgrywa bardzo dużą rolę.
Możemy zachwycić wszystkich uczesaniem naturalnym i niewinnym lub pójść w kierunku upięć z odrobiną ekstrawagancji.
Takie uczesania przyciągają wzrok i hipnotyzują, nadal modne są asymetryczne upięcia oraz nieujarzmione fale.
Jako dodatki L’Oreal Professionnel proponuje dekoracyjne opaski oraz diademy z perełek.
Zapraszam do obejrzenia galerii z propozycjami ślubnymi na rok 2011.

Krótkie włosy na ślubie

Kiedy przychodzi czas na ślub, wybór odpowiedniej fryzury ślubnej dla krótkich włosów może być problemem i głównym źródłem wątpliwości dla narzeczonych.
Czy taka fryzura będzie ładnie wyglądać z welonem?
Hmm, czy konieczny jest welon?
Na rynku jest dużo innych fajnych dodatków, jak: diademy, kwiaty, broszki i ozdobne opaski, woalki, tiary.

Krótkie włosy są eleganckie, lśniące, modne i to o wiele łatwiejsze i wygodniejsze niż inne fryzury.

Włosy krótkie mogą być piękną fryzurą ślubną, jesli np. zrobimy delikatne loki, czy fale.

Jeśli panna młoda nie ma cierpliwości do zapuszczenia włosów obecnie nie ma problemu z ich przedłużeniem, trzeba się tylko wybrać do specjalisty i zrobić to odpowiednio wcześniej w razie poprawek.

Fryzura panny młodej

Zrobienie fryzury ślubnej może być bardzo proste, jeśli ktoś posiada dużą wprawę. Jednak polecałabym dobrego fryzjera w dniu tak ważnym. Poniżej przedstawiam film, który w szczegółach pokaże Wam jak wykonać upięcie ślubne z kwiatem krok po kroku.

Fryzury dla blondynek

Blond włosy można farbować na wiele odcieni, najbardziej popularny jest średni blond. Nie od dziś wiadomo, że blondynki mają wielkie powodzenie wśród mężczyzn. Dłuższe włosy blond możemy upinać na kilka sposobów, modne są upięcia lekkie, niesforne, roztrzepane ale zarazem stylowe. W tym sezonie proponuję podkręcić delikatnie włosy, dzięki temu prostemu zabiegowi będzie ich więcej.

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna z loków jest bardzo popularna wśród uczesań do sukien ślubnych. Wystarczy dobra lokówka, która ładnie nam skręci loczki i duża ilość lakieru do włosów. Takie uczesanie doda uroku i delikatności pannie młodej. Makijaż powinien być bardzo subtelny. Loki można upiąć z boku lub zebrać u góry.

Uczesanie ślubne z krótkich włosów

Pokręcona sylwestrowa fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, uczesanie uzupełniają dwie ozdobne spinki.

Kok ślubny z kwiatem

Fajna propozycja dla długich i średnich włosów. Włosy nakręcono na wałki, spryskano każde pasmo lakierem, a następnie powpinano wsuwkami. Ozdobą są tutaj dwa kwiaty w jasnym kolorze.

Fryzura ślubna z opaską

Jest to propozycja upięcia długich włosów idealna do welonu. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Welon upięto na nim. Całość uzupełnia skromna opaska.

Fryzura ślubna dla włosów średniej długości

Bardzo klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Skromna fryzura ślubna

Klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Ślubne upięcie do welonu

Propozycja upięcia średniej długości włosów, pasuje do welonu. Włosy podkręcono za pomocą grubej szczotki i uformowano z nich koczek, a końcówki podkręcono lokówką. Welon upięto tuż pod nim.

Fryzura ślubna do welonu

Jest to propozycja upięcia długich włosów idealna do welonu. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Welon upięto tuż nad nim. Całość uzupełnia ozdobna opaska.

Włosy kręcone z ozdobną spinką

Fryzura z długich nakręconych na lokówkę włosów, górę natapirowano na bombkę, grzywkę rozdzielono na pasma, upięcie z boku, dodatkiem jest tutaj ozdobna spinka i pasujące kolczyki.