Upięcie studniówkowe

Gdy posiadamy dłuższe włosy, mamy wiele możliwości upięcia ich na tak ważny wieczór w naszym życiu jak studniówka. Ciekawe uczesanie można zrobić z prostych lub kręconych włosów. Najlepiej sprawdzają się delikatne, lekko roztrzepane fale, które możemy upiąć u góry za pomocą wsuwek. Taka fryzura na pewno utrzyma się cały wieczór, a gdy nawet trochę się rozpadnie nie będzie wielkiej tragedii.

Szybka fryzura na studniówkę

Fryzurę na studniówkę często trudniej wybrać niż samą sukienkę. Jest to jeden z ważniejszych dni w życiu kobiety, gdzie trzeba się zaprezentować elegancko i z klasą, żeby za parę lat obejrzeć zdjęcia i przypomnieć sobie te miłe chwile. Fryzura ze zdjęcia jest bardzo prosta w wykonaniu, możemy ją zrobić same.

Fryzura na studniówkę z krótkich włosów

Propozycja upięcia krótkich delikatnie podkręcających się włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Upięcie sylwestrowe

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały delikatnie podkręcone. Grzywkę uczesano na bok, a resztę włosów upięto w koczek używając dużej ilości lakieru. Fryzura nie jest łatwa do wykonania, pasuje do prostych sukienek.

Upięcie wieczorowe

Bardzo elegancka fryzura dla średniej długości włosów bez grzywki. Całość włosów zaczesano gładko do tyłu, dla lepszego efektu można je wyprostować prostownicą. Gustownym dodatkiem jest ozdobna spinka z kamieniami.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu. Końcówki fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki z kamieniami oraz delikatny makijaż.

Naturalne upięcie

Fajna naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Elegancki kok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Fryzura z ozdobna opaską

Włosy nakręcone na wałki, a następnie upięte wsuwkami. Fryzura idealnie pasująca na okazje typu studniówka lub sylwester. Bardzo ładnym dopełnieniem jest ozdobna opaska.

Upięte fale

Piękne długie włosy można upiąć na wiele sposobów. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie upięcie, pasujące do każdego kształtu twarzy.

Fryzura klasyczna

Fryzura klasyczna, która pasuje na każde większe wyjście. Włosy zostały natapirowane a następnie upięte z tyłu. Bardzo prosta do wykonania.

Elegancka fryzura wieczorowa

Fryzura dla pań z długimi lub średnimi włosami. Istotny dodatek stanowi delikatna opaska, prawie niewidoczna. Włosy zostały nawinięte na grube wałki następnie upięte spinkami z tyłu.

Upięcie wieczorowe

Wersja dla pań z długimi włosami, które zostały zaczesane do tyłu i misternie upięte w koczek. Spryskane dużą ilością lakieru. Fryzura idealnie pasuje na studniówkę.

Eleganckie upięcie

Elegancka fryzura, idealna na bal studniówkowy. Włosy zostały podkręcone lokówką, a następnie poupinane spinkami, włożono kilka ozdobnych dla lepszego efektu.