Fryzura na studniówkę z krótkich włosów

Propozycja upięcia krótkich delikatnie podkręcających się włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Sylwestrowa fryzura

Jak uczesać się na imprezę sylwestrowa? To odwieczny dylemat kobiet. Prezentowana fryzura nadaje się jak najbardziej na takie wyjście. Włosy pasmo po paśmie tapirujemy i utrwalamy lakierem.

Fryzura z opaską

Elegancka fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Tutaj zostały delikatnie podkręcone lokówka. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest czarna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu, parę loków wypuszczono przy twarzy. Dół fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki pod kolor oczu.

Upięcie z boku włosy długie

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i delikatnie podkręcone. Większość włosów upięto z jednej strony, parę pasemek wypuszczono luźno.

Włosy upięte na bok

Naturalna fryzurka na wieczorne wyjście dla średnich i długich włosów bez grzywki. Całość podniesiono za pomocą grubej szczotki, końcówki podkręcono i upięto z boku. Do fryzury pasuje mocny makijaż podkreślający oczy.

Rudo – czerwone loki

Codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Krótkie włosy

Pokręcona fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, boki obcięto troszeczkę krócej.

Krótkie proste włosy

Czekoladowa, prosta fryzurka bez grzywki. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Fryzury z grzywką na skos

Krótka fryzurka w kolorze blond z pasemkami z grzywką. Włosy pocieniowane na dole. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Heidi Klum

Upięcie włosów idealne na specjalne okazje. Włosy w całości upięto wysoko, bardzo fajnym dodatkiem są tutaj kolczyki z kamieniami, pasują idealnie.

Angelina Jolie

Angelina zazwyczaj upina włosy z tyłu w różnych kombinacjach. Bardzo eleganckie fryzury możemy zrobić w prosty sposób, wystarczy natapirować włosy a następnie upiąć je z tyłu za pomocą wsuwek.

Loki z grzywką

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie.

Upięcie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury  z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu.