Fryzura z długich włosów

Szybka fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na końcówkach, jeden bok podpięto wsuwkami. Fryzura dla kobiet o naturalnej urodzie.

Fyrzura sylwestrowa z długich włosów

Fryzura dla długich włosów z dłuższą grzywką, które zostały pocieniowane na całości. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasują długie srebrne kolczyki i makijaż podkreślający oczy.

Fryzura z lokami

Fajna fryzura dla pań, które mają włosy podatne na kręcenie. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Czekoladowe kręcone włosy

Piękne długie, kręcone włosy pocieniowano na całości, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Uczesanie z warkoczem

Fryzura dla włosów średnich i długich. Zapleciony warkocz z grzywki. Włosy lekko pofalowane nadają uczesaniu lekkości. Fryzura dla kobiet o bardzo naturalnej urodzie.

Fryzura codzienna

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Fryzura wieczorowa z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Victoria Beckham

Fryzura z długich blond włosów z pasemkami, blond pasma są doczepiane dla lepszego efektu. Jest to bardzo prosta fryzura do ułożenia.

Lindsay Lohan

Fryzura dla długich włosów bez grzywki, która zostały pocieniowane na końcówkach. Fryzura jest bardzo łatwa do ułożenia, wystarczy użyć suszarki.

Loki z grzywką

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie.

Roztrzepana elegancja

Włosy zostały wysuszone suszarką, następnie powpinane tak by tworzyły efekt roztrzepanych. Fryzura prosta w wykonaniu dla pań z włosami o średniej długości.