Fryzury loki

Naturalnie swobodne i bujne włosy – loki o pięknym połysku to dla wielu kobiet wymarzona fryzura. Każda by taką chciała, a co najważniejsze, fryzury loki pasują każdej kobiecie..
Loczki są jak najbardziej trendy. W modzie są wciąż różnego rodzaju loki i fale. Do wykonania fryzury loki niezbędna jest lokówka do włosów lub wałki do włosów. Kręcenie włosów możesz dokonać również papilotami, gdyż to jest najmniej szkodliwy dla włosów. Jednak to jest pracochłonny zabieg i potrzeba na niego nieco więcej czasu.

Najszybszym sposobem na uzyskanie falowanych pukli jest użycie lokówki do włosów lub falownicy. Falownica do włosów ma podobny kształt co prostownica do włosów, niekiedy te dwa urządzenia są połączone i wystarczy tylko wymienić nakładkę. Fale na włosach są świetne na wieczorne spotkania, ale również falowane włosy nadają się do pracy lub, na co dzień. Naturalne fryzury włosy kręcone są bardzo delikatne. Są skłonne do rozdwajania i łamią się gdyż są cieńsze niż włosy proste. Dlatego nie kartuj je zbyt często lokówką czy prostownicą. Te urządzenia po przez częste użytkowanie szybko się niszczą, ale jeśli jesteś skazana na ich używanie staraj się po każdym zabiegu nakładać na włosy maskę regenerującą Fryzury fale nie lubią szczotki czy grzebienia, uwielbiają, gdy je ugniatamy dłońmi i stylizujemy palcami. W ten sposób najlepiej osiągają wymarzoną formę, a nie najmniej pożądaną objętość i puszystość. Można ich nawet nie suszyć, tylko nadać im rzeźbę kremem lub woskiem do stylizacji, który dodatkowo nada im super połysk.

Kreując fale, wystrzegajmy się produktów na bazie alkoholu, szczególnie, jeśli włosy są kręcone Nie da się ukryć, że fryzury loki najlepiej prezentują się na długich włosach. Co jakiś czas jednak należy je podcinać aby poprawić ich wygląd, kondycję i aby się lepiej układały. Jeśli fryzury kręcone puszą się głowie, należy nawilżać włosy odżywkami, zarówno tymi do spłukiwania, jak i nie. Pierwsze nakładamy na całe włosy i spłukujemy naprawdę zimną wodą, te drugie raczej do połowy ku końcom. Utrzymują wilgoć we włosach, wygładzają i delikatnie je obciążają, na przekór puszystej aureoli. Fryzury loki nie powinny mieć splątanych końcówek. Najlepiej, kiedy każdy loczek układa się oddzielnie. Taki efekt można uzyskać, używając specjalnych kremów zawierających dużo wilgoci i masując końcówki włosów.

Makijaż Taylor Swift

Taylor Swift wygląda absolutnie fantastycznie w naturalnym makijażu. Użyto jedynie podkładu w naturalnym kolorze skóry oraz różu, który podkreślił kości policzkowe. Tusz do rzęs przy takiej urodzie jest zbędny.

Makijaż krok po kroku, zdjęcia makijaży na stronie www.makijaże.org.pl

Upięcie z kręconych włosów

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Włosy u nasady warto natapirować grzebieniem i spryskać dobrym lakierem. Do całości pasuje stonowany makijaż. Spinka upięta z boku uczesania będzie idealnym dodatkiem w stylu wieczorowym.

Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Krecone włosy z opaską

Propozycja upięcia średnich naturalnie kręconych włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Blond loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Blond kręcone loczki

Wieczorowa fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Fryzura z loków

Prosta codzienna fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Charlize Theron

Prosta codzienna, lekka fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach. Takie fryzury są bardzo na topie w ostatnich tygodniach. Charlize Theron jest bardzo dobrym przykładem powiedzenia, że ładnemu we wszystkim ładnie. Zawsze ma doskonały makijaż i nienaganną fryzurę. Jej kluczem do sukcesu jest prostota i elegancja uczesania oraz olśniewający kolor włosów.

Naturalnie kręcone

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które naturalnie się kręcą, całość spryskano lakierem. Jest to fajna propozycja na spacer lub randkę, delikatny makijaż dodaje uroku.

Długie włosy upięte w kok

Taką fryzurę można zrobić także z włosów o średniej długości, dopinając trochę pasemek sztucznych. Włosy zostały podkręcone lokówką, następnie zawinięte w koczek.