Szybka fryzura na studniówkę

Fryzurę na studniówkę często trudniej wybrać niż samą sukienkę. Jest to jeden z ważniejszych dni w życiu kobiety, gdzie trzeba się zaprezentować elegancko i z klasą, żeby za parę lat obejrzeć zdjęcia i przypomnieć sobie te miłe chwile. Fryzura ze zdjęcia jest bardzo prosta w wykonaniu, możemy ją zrobić same.

Słowiański warkocz

Fryzura z warkoczem z włosów półdługich jest bardzo prosta w wykonaniu, a wygląda efektownie. Warkocz u blondynek podkreśla ich słowiańską urodę. Do tego typu uczesania pasuje każdy rodzaj makijażu.

Warkocz z grzywki

Roztrzepana wersja fryzury z warkoczem, który został zrobiony z grzywki. Pozostałą część włosów upięto u góry wsuwkami. Jest to luźna fryzura odpowiednia na wyjście na miasto.

Uczesanie z warkoczem

Fryzura dla włosów średnich i długich. Zapleciony warkocz z grzywki. Włosy lekko pofalowane nadają uczesaniu lekkości. Fryzura dla kobiet o bardzo naturalnej urodzie.

Fryzura wieczorowa z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Upięcie z warkoczem

Fryzura dla średnich lub długich włosów, z długą grzywką. Warkocz zapleciono od tyłu głowy,a skończono na grzywce. Zainspirowano się stylem ludowym, do całości pasuje delikatny makijaż.

Uczesanie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Warkoczyki średnie włosy

Jana blond fryzurka z warkoczykami. Fryzura nie posiada grzywki, bardzo łatwa i szybka do zrobienia. Dla dziewczynek w każdym wieku.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston zawsze ma bardzo zadbane włosy, przez okres swojej kariery miała bardzo wiele ciekawych fryzur, które kopiowały fanki na całym świecie. Nowa fryzura Jennifer Aniston to dłuższy bob, bardzo prosty do układania.

Uczesanie z warkoczem

Fryzura dla włosów średnich i długich. Zapleciony Warkocz z grzywki. Włosy lekko pofalowane nadają uczesaniu lekkości.

Warkocz włosy kręcone

Bardzo naturalnie i oryginalnie wygląda warkocz upleciony już od grzywki. Fryzura jest bardzo szybka w wykonaniu, jeśli ktoś posiada naturalnie falowane włosy.

Warkocz kłos

Długie włosy zostały upięte w tzw. kłos.  Bardzo naturalnie wygląda ta fryzura, nadaje się jak najbardziej do pracy czy szkoły, prosta i szybka.

Luźny warkocz

Piękne gęste włosy zostały podkręcone na grubej szczotce i zaplecione. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie.

Delikatny warkoczyk

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, elementem przykuwającym wzrok jest tutaj delikatny warkoczyk. Fryzura jest klasyczna a zarazem fantazyjna.

Koczek z warkoczem

Dopięty warkoczyk może być sztuczny lub naturalny. Włosy zostały najpierw upięte w koczek, wcześniej zostawiono jedno długie pasmo, później został z niego zrobiony warkocz i wkomponowany w całość.