Wieczorowa fryzura

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę, u nasady natapirowano je na bombkę. Idealnie dopasowany makijaż współgra z prezentowaną fryzurą.

Kucyk wieczorowy

Fryzura dla kobiet o wyraźnych rysach twarzy. Półdługie włosy zostały upięte w gładki, wysoki kucyk, który następnie podkręcono lokówką. Jest to fryzura odpowiednia zarówno na wieczorne wyjście jak i na co dzień, pasuję do niej skromne dodatki.

Gwyneth Paltrow

Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach, świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla rzadkich włosów, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Warkocz z grzywki

Roztrzepana wersja fryzury z warkoczem, który został zrobiony z grzywki. Pozostałą część włosów upięto u góry wsuwkami. Jest to luźna fryzura odpowiednia na wyjście na miasto.

Fryzura dla gęstych włosów

Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę ułożono na bok,  świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla gęstych włosów, które zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i suszarki.

Fryzura wieczorowa ze średnich włosów

Prosta elegancka, lekka fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach.

Roztrzepana fryzurka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Półdługie włosy z grzywką

Włosy są pocieniowane na całości, świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla rzadkich włosów, które zostały wyprostowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Gładki bob

Codzienna fryzurka dla krótkich i średnich włosów, z niewielką grzywką na bok. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają. Dla lepszego efektu można je wyprostować prostownicą.

Postrzępiona fryzurka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości z grzywką, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Wyraźna grzywka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Fryzura włosy półdługie

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone na grubą szczotkę, całość spryskano lakierem. Włosy pocieniowano na końcówkach.

Fryzura z włosów półdługich

Średniej długości włosy podkręcono lokówką, a następnie upięto na bok. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Całość dopełnia czarny kwiat.

Średnia długość fale

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Włosy blond średnie

Bardzo prosta, klasyczna fryzura dla włosów średnich, ułożenie jej zajmuje 5 minut, wymaga tylko suszarki i szczotki, można także użyć prostownicy.