Długie włosy loki fale

Stylowa fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono długą.

Fryzura z opaską

Elegancka fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Tutaj zostały delikatnie podkręcone lokówka. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest czarna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu, parę loków wypuszczono przy twarzy. Dół fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki pod kolor oczu.

Fajna męska fryzura

Dość krótka fryzurka zaczesana do tyłu, góra pozostawiona dłuższa. Wygląda elegancko i klasycznie. Włosy rozjasnione słońcem albo farbą, ciężko określić.

Caterina Zeta Jones

Włosy półdługie zostały gładko upięte z tyłu, całość została natapirowana. Fryzura bardzo elegancka i klasyczna, pasuje do każdego typu urody. Do uczesania pasują długie kolczyki.

Angelina Jolie

Angelina zazwyczaj upina włosy z tyłu w różnych kombinacjach. Bardzo eleganckie fryzury możemy zrobić w prosty sposób, wystarczy natapirować włosy a następnie upiąć je z tyłu za pomocą wsuwek.

Delikatny warkoczyk

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, elementem przykuwającym wzrok jest tutaj delikatny warkoczyk. Fryzura jest klasyczna a zarazem fantazyjna.

Upięcie wieczorowe

Wersja dla pań z długimi włosami, które zostały zaczesane do tyłu i misternie upięte w koczek. Spryskane dużą ilością lakieru. Fryzura idealnie pasuje na studniówkę.