Wieczorowa fryzura

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę, u nasady natapirowano je na bombkę. Idealnie dopasowany makijaż współgra z prezentowaną fryzurą.

Fryzura wieczorowa ze średnich włosów

Prosta elegancka, lekka fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach.

Uczesanie z warkoczem

Fryzura dla włosów średnich i długich. Zapleciony warkocz z grzywki. Włosy lekko pofalowane nadają uczesaniu lekkości. Fryzura dla kobiet o bardzo naturalnej urodzie.

Naturalnie kręcone

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które naturalnie się kręcą, całość spryskano lakierem. Jest to fajna propozycja na spacer lub randkę, delikatny makijaż dodaje uroku.

Średnia długość fale

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Fala z długich włosów

Fryzura w stylu hiszpańskim, górę natapirowano na bombkę, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.

Kim Kardashian

Piękne długie brązowe włosy zaczesane do tyłu bez grzywki. Fryzura bardzo prosta, pasuje do karnacji Kim, całość uzupełnia mocny makijaż.

Loki z grzywką

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie.

Luźny warkocz

Piękne gęste włosy zostały podkręcone na grubej szczotce i zaplecione. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie.

Misz masz na głowie

Wersja dla pań z długimi włosami, które nie przepadają za klasyką. Górna partię włosów zostawiamy prostą, natomiast resztę nakręcamy na papiloty i podpinamy wsuwkami.

Fale z długich włosów

Propozycja dla pań, które mają piękne długie włosy, fryzura nie wymaga dużo pracy, a efekt jest dopełniony ozdobną biżuterią.

Upięte fale

Piękne długie włosy można upiąć na wiele sposobów. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie upięcie, pasujące do każdego kształtu twarzy.