Fryzury 2012

Każdego roku wygląd noszonych fryzur zmienia się. Inaczej wyglądają fryzury do pracy, inaczej do szkoły , a jeszcze inaczej na romantyczne spotkania. Fryzura ma dopełniać całość sylwetki. Trudno na każdą okoliczność dopasowywać fryzurę, ale już po pierwszej wizycie u fryzjera , możemy poczuć się w jakiejś fryzurze dobrze i tak starajmy się układać włosy.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, jakie fryzury będą modne w 2012 roku, ale trzeba zwrócić uwagę na cięcie włosów oraz ich koloryzacje. W minionym roku najczęstszym urządzeniem używanym przez panie była prostownica.

Nadchodzący sezon przyniesie ulgę tym paniom, które miały problemy z układaniem włosów. Potargane, na pozór niedbałe lub mocno natapirowane włosy będą hitem na wiosnę – lato 2012 . Mocno natapirowane włosy można zebrać w kok, który też będzie modny w tym sezonie. Odstające, powyciągane kosmyki dodawać będą takim fryzurom uroku.

Wielki nieład ma panować także wśród rozpuszczonych włosów. Spowoduje go tapirowanie , które znacznie zwiększy ich objętość. Modne i odpowiednio dobrane strzyżenie jak najbardziej zgodne z aktualnymi trendami panującymi w modzie to trudna sprawa nawet dla doświadczonych fryzjerów, bo nie zawsze, mimo ich fachowości, klienci są zadowoleni z efektu. Dlatego w wielu renomowanych zakładach fryzjerskich korzysta się z komputerowego programu czyli tak zwanej wirtualnej stylizacji. Polega ona na dobraniu rodzaju fryzury i koloru włosów do owalu twarzy oraz odcienia cery, koloru oczu. Jest to rodzaj zabawy, ale czasami może się któraś z fryzur spodobać. Najprościej mówiąc jest to odpowiedniego rodzaju modyfikacja uczesania i kolorystyki włosów. Jest to znaczny krok w świecie mody, funkcjonalność tego programu w zdecydowany sposób korzystnie przemawia za jego stosowaniem.

Kobiety, zanim przyjdą do salonu fryzjerskiego, przeglądają katalogi fryzur, czasopisma kobiece, jednym słowem, kiedy przychodzą do salonu, są uzbrojone w wiedzę i tu właśnie chcą ją zastosować na własnej głowie. Wiedza, owszem, ale nie zawsze ona zastosowana w praktyce, przynosi pożądane efekty, więc lepiej swoje włosy powierzyć w ręce specjalisty.

Fryzura z prostą grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla półdługich włosów. Włosy prostujemy, a na końcówki nakładamy jedwab. Fryzurka do każdego koloru włosów, na zdjęciu fajnie wygląda w blond platynowej wersji.

Półdługie włosy z grzywką

Średniej długości fryzurka z grzywką. Włosy zostały pocieniowane na końcówkach, grzywkę ścięto na skos. Jest to bardzo prosta, codzienna fryzura, łatwa w ułożeniu,  włosy można wyprostować prostownicą.

Długie włosy z prostą grzywką

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Dłuższa grzywka

Włosy są pocieniowane na całości, świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla rzadkich włosów, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Długie włosy z pasemkami

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Włosy zafarbowano na jeden kolor, ale dla lepszego efektu dodano kilka jasnych pasemek.

Krótkie uczesanie

Grzywkę pozostawiono bardzo długą w stosunku do boków i tyłu głowy, który został obcięty bardzo krótko.  Fryzurę układamy za pomocą prostownicy. Uczesanie fajnie podkreśla rysy twarzy.

Fryzura bombka z grzywką

Prosta fryzurka na bombkę z grzywką. Włosy wycieniowano na końcówkach, tył krócej, zostawiono kilka pasemek dłuższych. Fryzurę suszymy, na końcówki nakładamy jedwab lub pastę, można je także wyprostować wcześniej prostownicą.

Krótka fryzura z grzywką

Fantastyczna fryzurka dla krótkich włosów. Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę i boki pozostawiono dłuższe, tył obcięto bardzo krótko. Kilka jaśniejszych pasemek na grzywce dodaje lekkości i charakteru.

Roztrzepana krótka fryzura

Fryzurka pocieniowana na całości z dłuższą roztrzepaną grzywką. Odpowiednia propozycja dla gęstych włosów, które suszymy z pomocą grubej szczotki, a następnie nakładamy jedwab. Fajną ozdobą jest tutaj opaska.

Postrzępiona fryzurka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości z grzywką, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Wyraźna grzywka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Prosta grzywka

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę zostawiono prostą.

Fajne modne fryzury

Bardzo fajna krótka, czekoladowa fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Uczesanie odpowiednie dla owalnej twarzy.