Kok wieczorowy

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, fryzura nie jest skomplikowana i można ją wykonać samodzielnie.Fryzura w połączeniu z wieczorowym makijażem nadaje wdzięku i powabu.

Fryzura kok z prostych włosów

Bardzo elegancka fryzura z półdługich włosów, można ją zrobić w parę minut. Całość włosów upinamy z tyłu głowy zawijając je pod spód. Do tego uczesania pasują każde dodatki.

Fryzura z piórkami

Fryzura sylwestrowa idealna dla pań, które maja średnie lub długie włosy. Koczek upięty z tyłu i ozdobiony czarnymi piórkami. Fryzura prosta do zrobienia, nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Można również delikatnie podkręcić włosy.

Gustowny kok

Bardzo elegancka fryzura wieczorowa w stylu hiszpańskim. Góra została uczesana na gładko, całość włosów zebrano i upięto z tyłu zawijając w koczek. Fryzura pasuje do gustownych kreacji na wieczór.

Upięcie z podkręconych włosów

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i podkręcone lokówką. Większość włosów upięto z jednej strony, grzywkę zaczesano na gładko.

Fryzura ślubna z opaską

Jest to propozycja upięcia długich włosów idealna do welonu. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Welon upięto na nim. Całość uzupełnia skromna opaska.

Fryzura wieczorowa bez grzywki

Uczesanie dla włosów o średniej długości lub krótkich bez grzywki. Włosy podzielono na pasma, każde z nich oddzielnie spryskano mocnym lakierem i upięto z tyłu. Makijaż fajnie podkreśla ładne oczy.

Fryzura ślubna do welonu

Jest to propozycja upięcia długich włosów idealna do welonu. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Welon upięto tuż nad nim. Całość uzupełnia ozdobna opaska.

Eleganckie upięcie

Fryzura dla dziewczynek z długimi włosami i długa grzywką. Włosy zostały wyprostowane prostownicą.  Pasma po bokach wypuszczono luźno.

Megan Fox

Długie włosy zostały upięte w elegancki koński ogon, fryzura zajmuje bardzo mało czasu, a pasuje na każdą okazję. Magan Fox uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata. Pożądana przez miliony facetów, stanowi konkurencję dla urodziwej Angeliny Jolie. Dla polepszenia kondycji swoich włosów Megan Fox bierze suplementy diety oraz odwiedza najlepsze salony w Kalifornii.