Fryzury z loków

Fryzury z loków są jednymi z najczęściej wybieranych na wieczór, ślub, wesele, studniówkę. Dodają kobiecości, a dobrze utrwalona fryzura z loków wytrzyma nawet kilkanaście godzin. Jeżeli zależy nam na trwałości uczesania polecam wybrać się jednak do sprawdzonego fryzjera, który utrwali każde pasmo.Uczesania wieczorowe z loków nie tylko pięknie wyglądają, ale także potrafią ukryć kilka kilogramów, ponieważ fryzura dodaje objętości i sylwetka wydaje się szczuplejsza. Upięcia z loków możemy zrobić nawet ze średnich włosów, wystarczy podkręcić całość i spiąć włosy na bok. Oczywiście nie zapominajmy o podkręceniu grzywki.

fryzura-dla-brunetki

Fryzury loki

Fryzury z loków nadal są bardzo modne, takie uczesania są odpowiednie na wiele okazji.
Uzupełnieniem fryzury z lokami jest odpowiednio dobrany makijaż. Makijaż wieczorowy musi podkreślać oczu lub usta. Na powiekach możemy namalować grube kreski eyelinerem, ale wtedy usta podkreślamy delikatnie. Jeśli decydujemy się na wyrazistą pomadkę musimy pamiętać, że oczy podkreślamy naturalnymi cieniami.
Fryzura fale ładnie prezentuje się przy głębokim dekolcie oraz sukience bez pleców.
Jak samodzielnie zrobić fale?
Włosy po umyciu suszymy suszarką, w jeszcze wilgotne pasma możemy wetrzeć olejek odżywczy (np. Mythic Oil L’Oréal Professionnel), dzięki niemu włosy będą się lepiej układały. Następnie dzielimy włosy na pasma i każde z nich nawijamy na rozgrzaną lokówkę. Pasma najlepiej upinać klamrami. Czubek głowy pozostawiamy gładki, a każde pasmo po rozwinięciu spryskujemy lakierem.
Fryzura z loków jest odpowiednia dla średnich lub długich włosów.
Po kilku godzinach fryzura z loków zapewne trochę się rozpadnie, ale jest dobry sposób na jej odświeżenie, wystarczy pochylić głowę na dół i potrząsnąć włosami, to doda im objętości.
Loków nie należy w żadnym wypadku przeczesywać szczotką.

dlugie-krecone-wlosy-fryzury

Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Krecone włosy z opaską

Propozycja upięcia średnich naturalnie kręconych włosów, idealna fryzura na studniówkę. Włosy ułożono za pomocą lakieru. Całość uzupełnia ozdobna opaska i mocniejszy makijaż.

Fryzura z lokami

Fajna fryzura dla pań, które mają włosy podatne na kręcenie. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Upięcie z podkręconych włosów

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i podkręcone lokówką. Większość włosów upięto z jednej strony, grzywkę zaczesano na gładko.

Fryzura z długich loków

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Długie włosy loki, fale

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Rudo – czerwone loki

Codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Wieczorowe loki

Fryzura ze średniej długości włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została zaczesana na bok. Jest to fryzura na spacer lub kolację, uzupełnia ją delikatny makijaż.

Średnia długość fale

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Długie blond loki

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu lepiej się układają.

Fale ze średniej długości włosów

Elegancka i bardzo szykowna fryzura dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem.

Delikatne uczesanie na ślub

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone uformowano na kształt fal, całość spryskano mocnym lakierem. Dół fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają skromne kolczyki.

Fala z długich włosów

Fryzura w stylu hiszpańskim, górę natapirowano na bombkę, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.