Upięcie studniówkowe

Gdy posiadamy dłuższe włosy, mamy wiele możliwości upięcia ich na tak ważny wieczór w naszym życiu jak studniówka. Ciekawe uczesanie można zrobić z prostych lub kręconych włosów. Najlepiej sprawdzają się delikatne, lekko roztrzepane fale, które możemy upiąć u góry za pomocą wsuwek. Taka fryzura na pewno utrzyma się cały wieczór, a gdy nawet trochę się rozpadnie nie będzie wielkiej tragedii.

Loki i fale

Fryzura w stylu hiszpańskim, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.

Delikatny warkoczyk

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, elementem przykuwającym wzrok jest tutaj delikatny warkoczyk. Fryzura jest klasyczna a zarazem fantazyjna.

Elegancki kok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Upięte fale

Piękne długie włosy można upiąć na wiele sposobów. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie upięcie, pasujące do każdego kształtu twarzy.