Elegancki nieład

Do wieczoru studniówkowego przygotowujemy się bardzo szczegółowo, gdy wybierzemy już sukienkę pamiętajmy o odpowiednio dobranej fryzurze. W sezonie 2011 bardzo modne są luźne fryzury, potargane włosy w eleganckim nieładzie. Już dawno wyszły z mody misternie upięte koki, więc nie bójmy się eksperymentować z włosami.

Krótkie włosy

W obecnych czasach krótkie włosy noszą nie tylko mężczyźni ale także kobiety. Są one bardzo wygodne a odpowiednio ścięte i ułożone zdecydowanie sexy. Osoby które chcą mieć krótkie włosy lub już się odważyły na taki krok muszą lubić swoją twarz. Nie zaleca się nosić zbyt krótkiej fryzury przy włosach delikatnych, gdyż w tym przypadku sprawiają nieciekawy wygląd – włosy wydają się cieńsze i mało puszyste. Przy takim rodzaju włosów pozwalamy sobie raczej na ich długość do ramion..

Włosy krótkie muszą być perfekcyjnie obcięte, gdyż dopiero wtedy efekt będzie zaskakujący.
Jakie fryzury można zrobić z krótkich włosów? Fryzura bob, wygładzona wiatrem – wszystkie pasma są mocno wystrzępione, zwłaszcza na końcach. Grzywka długa sięgająca do połowy nosa.
Chłopczyca – mocno skrócone pasma z tyłu, za to kosmyki na czubku głowy oraz grzywka są dość długie, delikatnie wycieniowane.
Fryzura elegancko zaczesana – pasma z tyłu, obcięte są na półokrągło, opadające na kark. Włosy na czubku głowy sięgają do połowy ucha i również w taki sposób grzywka. Włosy są wycieniowane.

Cieniowane roztrzepane fale

Roztrzepana, figlarna fryzurka, bardzo szybka do zrobienia jeśli ktoś ma kręcone włosy, jesli nie ma wystarczy podkręcić lokówką i natapirować.

Naturalna fryzura wieczorowa

Fryzura dla pań ze średnimi lub długimi włosami, włosy delikatnie upięte z boku, wcześniej nawinięte na grube wałki. Świetnie pasuje do pań o naturalnej urodzie.