Fryzury ślubne średnie włosy

Fryzury ślubne dla średnich włosów są bardzo popularne, ponieważ najłatwiej zapuścić włosy do tej długości. Uczesanie panny młodej powinno współgrać z suknią oraz dodatkami.
Odpowiedni fryzjer doradzi nam jak upiąć włosy średnie, proponuję skorzystać z oferty na fryzurę próbną.
www.slubnyszyk.pl

Fryzury ślubne dla średnich włosów dostępne są w różnych stylach, które mogą być dopasowane i wybrane wcześniej. Dobierajmy fryzurę do kształtu twarzy i nie przesadzajmy z dodatkami ślubnymi.

Artykuł o dobieraniu fryzury do owalu twarzy możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Fryzura panny młodej

Zrobienie fryzury ślubnej może być bardzo proste, jeśli ktoś posiada dużą wprawę. Jednak polecałabym dobrego fryzjera w dniu tak ważnym. Poniżej przedstawiam film, który w szczegółach pokaże Wam jak wykonać upięcie ślubne z kwiatem krok po kroku.

Fryzura ślubna do welonu

Jest to propozycja upięcia długich włosów idealna do welonu. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Welon upięto tuż pod nim. Do takiej fryzury pasuje lekki, nieprzesadzony makijaż.

Kok ślubny z kwiatem

Fajna propozycja dla długich i średnich włosów. Włosy nakręcono na wałki, spryskano każde pasmo lakierem, a następnie powpinano wsuwkami. Ozdobą są tutaj dwa kwiaty w jasnym kolorze.

Fryzura ślubna dla włosów średniej długości

Bardzo klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Skromna fryzura ślubna

Klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Fryzura z warkoczem do welonu

Ślubna wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy i pasuje do welonu.

Fryzura ślubna z włosów kręconych

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto na bok, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie.

 

Naturalne loczki

Fryzura z długich naturalnie kręconych włosów bez grzywki, usztywniono je za pomocą lakieru i rozdzielono na dwa pasma. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Całość uzupełnia delikatny makijaż.

Fryzura ślubna do welonu

Fryzura ślubna, która nadaje się do welonu, włosy gładko zaczesane, a dół został wcześniej podkręcony i upięty na dole. Dodatkiem są bardzo skromne kolczyki.

Klasyczna fryzura ślubna

Fajna propozycja dla długich włosów bez grzywki. Część włosów spięto pośrodku, a pozostałe uformowano w mały koczek. Wszystko wygląda bardzo klasycznie.