Fryzury ślubne zdjęcia

Fryzury ślubne 2012 to przede wszystkim upięcia, które sprawiają, że każda panna młoda będzie wyglądała pięknie i naturalnie.
Fryzury ślubne długie włosy lub włosy półdługie – jakie uczesanie wybrać?

Polecam przede wszystkim włosy rozpuszczone, delikatnie pofalowane lub upięte na bok. Z dodatków możemy wybrać kwiaty z materiału, ozdobne spinki, czy opaski.
www.slubnyszyk.pl
Nowoczesne fryzury ślubne na bok przeznaczone są dla kobiet, które nie lubią nudy, jednak ja jestem za klasyką.
Modne fryzury ślubne możecie zobaczyć w galerii poniżej.

fryzura-slubna-z-opaska

Ślubne loki z kwiatem

Prosta do zrobienia fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami. Idealnie pasowały będą do tej fryzury kryształowe kolczyki ślubne oraz duży kwiat w jasnym kolorze. Średnie włosy bardzo łatwo upiąć w dowolny sposób.

Fryzura ślubna

Prosta fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i upięte tak wsuwkami, żeby tworzyły kontrolowany nieład. Fajną ozdobą jest tutaj duży kwiat w jasnym kolorze i pasujące kolczyki.

Fryzura ślubna dla włosów średniej długości

Bardzo klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Skromna fryzura ślubna

Klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana do góry, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biała delikatna siateczka.

Fryzura z warkoczem do welonu

Ślubna wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy i pasuje do welonu.

Włosy kręcone z ozdobną spinką

Fryzura z długich nakręconych na lokówkę włosów, górę natapirowano na bombkę, grzywkę rozdzielono na pasma, upięcie z boku, dodatkiem jest tutaj ozdobna spinka i pasujące kolczyki.

Modne upięcia na ślub

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą grubej szczotki i upięte wsuwkami, fajną ozdoba jest tutaj duży kwiat w kolorze blado beżowym.

Uczesanie ślubne

Prosta fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i upięte wsuwkami, fajną ozdoba jest tutaj duży kwiat w kolorze białym.

Fryzura ślubna z białym kwiatem

Klasyczne upięcie włosów, które pasuje do większości sukien ślubnych.  Grzywka została zaczesana gładko na bok, a reszta włosów zwinięta w koczek. Dodatkiem jest tutaj biały kwiat z siateczką.

Dodatki ślubne

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały upięte w koczek, fajną ozdobą są tutaj białe piórka ułożone w kształcie kwiatu.