Hit sezonu – Wet Look

Wygładzone, wyglądające na wilgotne pasma to absolutny hit tego sezonu. Maja Sablewska zapoczątkowała ten trend w Polsce w czasie trwania programu X Factor. Efekt wet look możemy uzyskać stosując: lakier mocno utrwalający, wosk lub spray nabłyszczający. Brylantyna z jedwabiem pozwoli błyskawicznie uzyskać fryzurę typu mokra włoszka, a lakier doskonale utrwali wygładzone włosy i doda blasku naszym pasmom. Falujące długie włosy można musnąć niewielką ilością żelu, w ten sposób uzyskamy bardzo elegancki wieczorowy look, Megan Fox doskonale o tym wie.

Fryzura wieczorowa

Loki to fryzura, która bardzo dobrze sprawdza się na imprezę. Możemy je zrobić w bardzo szybkim czasie, jeśli mamy wprawę. Należy trzymać lokówkę pionowo i nawijać starannie pasmo po paśmie. Nowoczesna lokówka podkręci nam kosmyk włosów w 10 sekund. Jeśli nie chcemy, żeby lok się rozpadł należy upiąć go spinką przy samej głowie. Zabieg należy powtarzać, aż całą głowę pokryją ślimaki, później całość roztrzepujemy i utrwalamy lakierem. Fryzura będzie bardziej utrwalona, jeśli zaraz po podkręceniu lokówką będziemy oddzielnie spryskiwać każde pasmo.

Fryzury wieczorowe krok po kroku

Fryzura wieczorowa, której zrobienie przedstawiono krok po kroku z najmniejszymi szczegółami. Oglądając ten film zrobicie ją bez większego problemu. Może nawet się uda w kilka minut, jak na filmie. Najważniejsze jest proste i sprawne wykonanie.

Fryzury wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Fryzura ślubna z włosami na bok

Fryzura ślubna z włosami na bok to jedna z najpopularniejszych fryzur ślubnych.
Włosy można zostawić proste lub je lekko podkręcić.
Najlepiej doradzi nam sprawdzony fryzjer, proponuje umówić się również na fryzurę próbną, wtedy będziemy miały pewność, że wszystko będzie idealnie.
Próbną fryzurę ślubną najlepiej uwiecznić na aparacie cyfrowym.

Znalazłam ciekawe zdjęcia ślubne krzysztofmazurkiewicz.com co sądzicie o pracach tego Pana?

001_primary

Kate Winslet

Fryzura bardzo elegancka, włosy gładko zaczesane do tyłu, upięte w kształcie fal. Ładnym dodatkiem są skromne kolczyki, które pasują do wieczorowej kreacji.

Weselny koczek

Ciekawa propozycja dla długich włosów bez grzywki. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek.  Wszystko wygląda bardzo klasycznie i skromnie.

Fale z długich włosów

Propozycja dla pań, które mają piękne długie włosy, fryzura nie wymaga dużo pracy, a efekt jest dopełniony ozdobną biżuterią.

Fryzura z ozdobna opaską

Włosy nakręcone na wałki, a następnie upięte wsuwkami. Fryzura idealnie pasująca na okazje typu studniówka lub sylwester. Bardzo ładnym dopełnieniem jest ozdobna opaska.

Upięte fale

Piękne długie włosy można upiąć na wiele sposobów. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie upięcie, pasujące do każdego kształtu twarzy.