Prosta fryzura wieczorowa

Bardzo proste uczesanie na wieczór sylwestrowy, włosy są bardzo zadbane sięgają za ramiona. Mocniejszy makijaż idealnie uzupełnia się z prostymi fryzurami wieczorowymi. Do takiego uczesania pasuje każda sukienka.

Fryzury długie włosy

Z długich włosów praktycznie można wykonać wiele ciekawych fryzur. Długie włosy są najmodniejsze i najbardziej plastyczne. Można zrobić z nimi wszystko. Mogą być falowane, kręcone i gładkie. Upięte w seksowne koki, związane w kucyk albo zaczesane do góry, ale nieprostowane.

Aby fryzury z długich włosów były piękne powinno się dbać o swoje kosmyki. Trzeba stosować odpowiednio dobrane do rodzaju włosów szampony i odżywki, maksymalnie raz w tygodniu maskę a raz w miesiącu podcinać u fryzjera końcówki. Kiedyś twierdzono że tylko młode kobiety mogą nosić fryzury zrobione z długich włosów. Teraz długie włosy mogą nosić kobiety po czterdziestce.

Każda kobieta może mieć długie włosy, ale fryzura zależy to od osobowości, rysów twarzy i jakości włosów. Pamiętać należy, że im dłuższe włosy, tym bardziej musimy o nie dbać. Istotne jest perfekcyjne strzyżenie, podcinanie końcówek (raz w miesiącu) i oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Fryzury długie będą bardziej ożywione ,jeśli odpowiednio zostaną wycieniowane. Włosy wraz z upływem lat stają słabsze i cieńsze więc należy uważać na „końskie ogony”. Długie włosy pasują każdej kobiecie. Wbrew pozorom są bardzo bezpieczne, bo zawsze ich długość i formę można dopasować do kształtu twarzy. Zbyt wysokie czoło można skrócić grzywką, a szerokie policzki przysłonić wycieniowanym przodem.

Fryzury z długich włosów modnie wyglądają, gdy przylegają do głowy.. Może to być niekorzystne, jeśli kobieta ma sporo zmarszczek. Ten rodzaj uczesania często wynika z wygody. Dlatego koński ogon trzeba układać luźno i bardzo lekko spinać. Nieco surowy wygląd poprawi kilka swobodnych kosmyków. Dzięki temu można wyglądać młodziej. Nie wszystkie rodzaje włosów nadają się na długą fryzurę.

Długie włosy zawsze powinny być, chociaż delikatnie wycieniowanie. Obcięte prosto sprawiają wrażenie ciężkich i przytłaczają twarz. Długie włosy dają niezliczone możliwości tworzenia różnego rodzaju skomplikowanych fryzur oraz upięć. Najlepiej wyglądają w nich osoby z kwadratowa i owalną twarzą. Długie włosy są symbolem kobiecości i seksappealu. Zdrowe i lśniące przyciągają spojrzenia wielu mężczyzn i wywołują zazdrość u kobiet.

Źródło artykułu dostępne na fryzury.qever.com.

Fryzura dla długich włosów

Piękne długie, proste włosy pocieniowano na całości, końcówki dodatkowo podkręcono szczotką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Długie włosy loki fale

Stylowa fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono długą.

Długie włosy bez grzywki

Fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały pocieniowane na całości. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Długie włosy z opaską

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest złota, podwójna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Fryzura z długich loków

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem.

Fryzura wieczorowa z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Fala z długich włosów

Fryzura w stylu hiszpańskim, górę natapirowano na bombkę, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.

Fryzura ślubna z włosami na bok

Fryzura ślubna z włosami na bok to jedna z najpopularniejszych fryzur ślubnych.
Włosy można zostawić proste lub je lekko podkręcić.
Najlepiej doradzi nam sprawdzony fryzjer, proponuje umówić się również na fryzurę próbną, wtedy będziemy miały pewność, że wszystko będzie idealnie.
Próbną fryzurę ślubną najlepiej uwiecznić na aparacie cyfrowym.

Znalazłam ciekawe zdjęcia ślubne krzysztofmazurkiewicz.com co sądzicie o pracach tego Pana?

001_primary

Lindsay Lohan

Fryzura dla długich włosów bez grzywki, która zostały pocieniowane na końcówkach. Fryzura jest bardzo łatwa do ułożenia, wystarczy użyć suszarki.

Katy Perry

Fajna fryzura dla dziewczyn z długimi włosami, delikatnie zostały upięte u góry, a dół lekko podkręcony. Fryzura jest bardzo prosta a zarazem elegancka i pasuje na każde wyjście.
Katy Perry jest wierna stylowi 'back to school’, jest to wygląd dziewczyny słodkiej, bardzo często ma na ustach różową pomadkę i mocne kreski na oczach, co sprawia, że wygląda bardzo sexownie. Miliony dziewczyn na całym świecie polubiły jej styl.

Włosy długie cieniowane

Świetna fryzura, długie włosy delikatnie pocieniowane na całości, uzupełnienie stanowi dłuższa grzywka, bardzo łatwe do ułożenia.