Krótka fryzurka z długą grzywką

Świetna krótka, młodzieżowa fryzurka z długą grzywką. Włosy w kolorze jasnego blondu. Całość włosów wyprostowano i ułożona na gładko. Bardzo prosta fryzura, która jest idealna na każdą okazję.

Ciekawa krótka fryzura

Grzywki są wciąż na topie, tutaj mamy propozycje fryzury bardzo prostej, gdzie grzywka jest ścięta na ukos. Kolor idealnie pasuje do tej fryzury.

Długie włosy z pasemkami

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Włosy zafarbowano na jeden kolor, ale dla lepszego efektu dodano kilka jasnych pasemek.

Damska fryzura z grzywką

Eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Krótka fryzura z grzywką na bok

Świetna krótka, fryzurka z grzywką. Całość suszymy, na końcówki nakładamy wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Krótka fryzura z grzywką

Fantastyczna fryzurka dla krótkich włosów. Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę i boki pozostawiono dłuższe, tył obcięto bardzo krótko. Kilka jaśniejszych pasemek na grzywce dodaje lekkości i charakteru.

Roztrzepana krótka fryzura

Fryzurka pocieniowana na całości z dłuższą roztrzepaną grzywką. Odpowiednia propozycja dla gęstych włosów, które suszymy z pomocą grubej szczotki, a następnie nakładamy jedwab. Fajną ozdobą jest tutaj opaska.

Wyraźna grzywka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Krótka ruda fryzurka

Bardzo fajna krótka fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka i kolor raczej dla odważnych pań.

Wiśniowa prosta grzywka

Mocno pocieniowane długie włosy z prosta grzywką. Fryzura prosta w codziennym układaniu, wystarczy wysuszyć i natapirować.

Włosy średnie

Bardzo prosta, klasyczna fryzura dla włosów średnich, ułożenie jej zajmuje 5 minut, wymaga tylko suszarki i szczotki.