Upięcie z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrany w tej wersji makijaż pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Fryzura z warkoczem do welonu

Ślubna wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy i pasuje do welonu.

Fryzura wieczorowa z warkoczem

Wieczorowa wersja fryzury  z warkoczem dla długich włosów bez grzywki. Całość została zebrana do tyłu i spięta warkoczem ze sztucznych włosów. Fryzura ładnie podkreśla rysy twarzy.

Upięcie z warkoczem

Fryzura dla średnich lub długich włosów, z długą grzywką. Warkocz zapleciono od tyłu głowy,a skończono na grzywce. Zainspirowano się stylem ludowym, do całości pasuje delikatny makijaż.

Uczesanie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu i delikatną urodą.

Uczesanie z warkoczem

Fryzura dla włosów średnich i długich. Zapleciony Warkocz z grzywki. Włosy lekko pofalowane nadają uczesaniu lekkości.

Upięcie z warkoczem

Jest to wieczorowa wersja fryzury  z modnym warkoczem, połączona z kokiem upiętym z tyłu. Dobrane w tej wersji kolczyki pięknie komponują się z całością stylu.

Warkocz włosy kręcone

Bardzo naturalnie i oryginalnie wygląda warkocz upleciony już od grzywki. Fryzura jest bardzo szybka w wykonaniu, jeśli ktoś posiada naturalnie falowane włosy.

Luźny warkocz

Piękne gęste włosy zostały podkręcone na grubej szczotce i zaplecione. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie.

Delikatny warkoczyk

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, elementem przykuwającym wzrok jest tutaj delikatny warkoczyk. Fryzura jest klasyczna a zarazem fantazyjna.

Fantazyjny warkocz

Długie włosy zostały upięte na bok, zapleciono warkocz, wcześniej zostawiono kilka luźnych pasemek po bokach, następnie została użyta gofrownica i pasemka nią potraktowane wpleciono w warkocz.