Fryzura wieczorowa z włosów półdługich

Elegancka fryzura dla dojrzałej pewnej siebie kobiety, odpowiednia na wieczorne wyjścia. Włosy zostały spięte w koczek, całość uczesania spryskano mocnym lakierem. Taka fryzura pasuje do sukienek z odkrytymi ramionami.

Fryzura koczek

Elegancki koczek w sam raz na wieczorne wyjście. Góra została uczesana na gładko, całość włosów zebrano wysoko i upięto zawijając w koczek. Fryzura jest odpowiednia na co dzień, jak również pasuje do gustownych kreacji na wieczór.

Delikatne upięcie włosów

Fryzura sprawiająca wrażenie roztrzepanej, jednak może być odpowiednia na na wieczorne wyjście. Włosy zostały natapirowane i spięte w całości do tyłu w koczek. Fryzura jest naturalna, pasuje do niej delikatny makijaż podkreślający oczy.

Stylowy koczek

Elegancka wieczorowa fryzura dla pań, które mają włosy długie lub średnie. Fajną i modną ozdobą tego uczesania są kolczyki z cyrkoniami, które pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Elegancki nieład

Fryzura wieczorowa dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, do tej fryzury pasuje delikatny, naturalny makijaż.

Fryzura z ozdobną spinką

Elegancka wieczorowa fryzura dla pań, które mają włosy długie lub średnie. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest spinka z cekinami, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Koczek z kwiatem

Propozycja dla średniej długości włosów. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek.  W środek koczka wpięto czerwony kwiat. Wszystko wygląda bardzo skromnie.

Koczek wieczorowy

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Fryzura delikatne fale

Fryzura ze średniej długości włosów bez grzywki. Pasemka podkręcono lokówką, a następnie spięto w koczek i utrwalono lakierem. Całość uzupełnia wieczorny makijaż.

Fala z długich włosów

Fryzura w stylu hiszpańskim, górę natapirowano na bombkę, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.

Eva Mendes

Długie włosy bez grzywki zostały upięte w gładki, wysoki kucyk, jedyną ozdobą tego skromnego uczesania jest ciekawa gumka.

Weselny koczek

Ciekawa propozycja dla długich włosów bez grzywki. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek.  Wszystko wygląda bardzo klasycznie i skromnie.

Elegancki kok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na trzy pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Fryzura z ozdobna opaską

Włosy nakręcone na wałki, a następnie upięte wsuwkami. Fryzura idealnie pasująca na okazje typu studniówka lub sylwester. Bardzo ładnym dopełnieniem jest ozdobna opaska.

Roztrzepana elegancja

Włosy zostały wysuszone suszarką, następnie powpinane tak by tworzyły efekt roztrzepanych. Fryzura prosta w wykonaniu dla pań z włosami o średniej długości.