Fryzury krótkie

Fantazyjna fryzurka dla krótkich włosów. Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono dłuższą, boki obcięto troszeczkę krócej. Całość spryskano mocnym lakierem.

Dłuższa męska fryzura z grzywką

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą pasty fryzjerskiej, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Krótka fryzura z dłuższą grzywką

Bardzo fajna krótka fryzurka z dłuższą grzywką. Na całości starannie wycieniowana, tył krótszy. Włosy suszymy i układamy na jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Roztrzepana fryzura

Fryzurka z dłuższą roztrzepaną grzywką. Odpowiednia propozycja dla rzadkich włosów, które suszymy z pomocą grubej szczotki, a następnie nakładamy jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Fryzury z krótkich włosów

Świetna krótka, fryzurka z grzywką. Włosy w kolorze brązu z rudym. Całość suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Męska fryzura z dłużych włosów

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Fryzury włosy krótkie

Bardzo fajna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Krótka ruda fryzurka

Bardzo fajna krótka fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka i kolor raczej dla odważnych pań.

Fajne modne fryzury

Bardzo fajna krótka, czekoladowa fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Uczesanie odpowiednie dla owalnej twarzy.

Fryzury z grzywką

Krótka fryzurka, ładnie pocieniowane włosy, grzywka mocno postrzępiona, bardzo łatwa do układania wystarczy użyć suszarki.