Krótkie fryzury damskie

Jeśli jesteś fanką częstej zmiany fryzury, to nie możesz zignorować wiosennych trendów we fryzurach krótkich.
Bardzo modne krótkie fryzury charakteryzują tej wiosny: długie grzywki, krótki tył, asymetryczne cięcia, pocieniowane grzywki, mikro-cięcia, alternatywne, rockowe uuczesania.
Modna jest również urocza fryzura Pixie, która może być najkrótszą drogą do uzyskania efektownego i nowoczesnego uczesania.
Odważny kolor włosów również wyróżni Cię z tłumu, modnym odcieniem tego sezonu jest platynowy blond, który przełamać można kolorowymi pasemkami, np. w kolorze różowym.
Krótkie fryzury możemy układać za pomocą prostownicy, przydają się również nowoczesne kosmetyki do stylizacji, polecam glinkę Bad Mud L`Oreal Professionnel.

fryzury-damskie-krotkie-wlosy

Fryzura na lato: pixie

Jaka fryzura dla krótkich włosów jest gorącym trendem na lato w tym roku? Zdecydowanie fryzura pixie! Dzięki Mii Farrow w kultowym filmie „Dziecko Rosemary” to uczesanie stało się bardzo popularne w latach 60, a teraz w roku 2011 znowu święci triumfy. Subtelne cięcie świetnie eksponuje urodę owalnej i okrągłej twarzy, fryzura jest wygodna i łatwa w stylizacji. Wystarczy ułożyć niesforne kosmyki przy pomocy odrobiny pianki, lakieru czy żelu. Włosy obcięte na krótko wcale nie odbierają kobiecości, możemy ją wyeksponować przy pomocy sukienek, kolczyków, czy wyrazistego, sexownego makijażu. Efekt będzie zniewalający!

Uczesanie ślubne z krótkich włosów

Pokręcona sylwestrowa fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, uczesanie uzupełniają dwie ozdobne spinki.

Męska fryzura z dłuższą grzywką

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Ashlee Simpson

Świetna krótka, blond fryzurka z grzywką, pocieniowana na całości. Włosy suszymy, na końcówki nakładamy wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Fryzury z krótkich włosów

Świetna krótka, fryzurka z grzywką. Włosy w kolorze brązu z rudym. Całość suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Szybkie fryzury

Bardzo krótka i prosta fryzurka. Włosy na całości mocno wycieniowane, tył bardzo krótki. Fryzurę suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Uczesania z krótkich włosów

Świetna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy pocieniowane na całości suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Krótkie włosy

Bardzo krótka i prosta fryzurka. Włosy obcięte na prosto, tył wycieniowany. Fryzurę suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Krótkie włosy blond

Świetna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy pocieniowane na całości suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Fryzury z grzywką

Krótka fryzurka, ładnie pocieniowane włosy, grzywka mocno postrzępiona, bardzo łatwa do układania wystarczy użyć suszarki.

Fryzura asymetryczna

Fryzury asymetryczne nadal są na modne.
Krótka fryzura z asymetryczną grzywką może odmłodzić nam twarz. Mocno pocieniowany tył i długa grzywka jest teraz hitem.
Takie uczesania układamy zazwyczaj na miękką  szczotkę.

modne-uczesania