Krótkie fryzury damskie

Jeśli jesteś fanką częstej zmiany fryzury, to nie możesz zignorować wiosennych trendów we fryzurach krótkich.
Bardzo modne krótkie fryzury charakteryzują tej wiosny: długie grzywki, krótki tył, asymetryczne cięcia, pocieniowane grzywki, mikro-cięcia, alternatywne, rockowe uuczesania.
Modna jest również urocza fryzura Pixie, która może być najkrótszą drogą do uzyskania efektownego i nowoczesnego uczesania.
Odważny kolor włosów również wyróżni Cię z tłumu, modnym odcieniem tego sezonu jest platynowy blond, który przełamać można kolorowymi pasemkami, np. w kolorze różowym.
Krótkie fryzury możemy układać za pomocą prostownicy, przydają się również nowoczesne kosmetyki do stylizacji, polecam glinkę Bad Mud L`Oreal Professionnel.

fryzury-damskie-krotkie-wlosy

Krótka fryzurka z długą grzywką

Świetna krótka, młodzieżowa fryzurka z długą grzywką. Włosy w kolorze jasnego blondu. Całość włosów wyprostowano i ułożona na gładko. Bardzo prosta fryzura, która jest idealna na każdą okazję.

Ciekawa krótka fryzura

Grzywki są wciąż na topie, tutaj mamy propozycje fryzury bardzo prostej, gdzie grzywka jest ścięta na ukos. Kolor idealnie pasuje do tej fryzury.

Męska fryzura z dłuższą grzywką

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Krótka fryzura z grzywką na bok

Świetna krótka, fryzurka z grzywką. Całość suszymy, na końcówki nakładamy wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Uczesanie z krótkich włosów

Grzywkę pozostawiono bardzo długą w stosunku do boków i tyłu głowy, który został obcięty bardzo krótko. Na grzywce dodano kilka pasemek  jaśniejszym kolorze. Fryzura  fajnie podkreśla rysy twarzy.

Krótkie włosy z pazurkami

Krótka fryzurka z grzywką. Włosy z tyłu mocno podcięte a delikatnie pocieniowane na końcówkach suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Fryzura emo

Fryzura ciemne włosy emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, czerwony z czarnym.

Uczesania z krótkich włosów

Świetna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy pocieniowane na całości suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Fryzury włosy krótkie

Bardzo fajna krótka, jasna fryzurka z grzywką. Włosy suszymy i układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka nie wymaga dużego nakładu czasu.

Krótka ruda fryzurka

Bardzo fajna krótka fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka i kolor raczej dla odważnych pań.

Fryzury z grzywką na skos

Krótka fryzurka w kolorze blond z pasemkami z grzywką. Włosy pocieniowane na dole. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Bob z grzywką

Bardzo fajny,  krótki bob z grzywką. Fryzurka w kolorze platynowym. Włosy suszymy a następnie prostujemy za pomocą prostownicy. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Fryzura pazurki

Bardzo fajna krótka, ciemna fryzurka z grzywką. Włosy suszymy i układamy na wosk lub lakier, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Krótkie loczki

Prosta codzienna fryzurka dla krótkich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.