Christina Milian

Nie ulega wątpliwości, że nadchodzącym trendem tej wiosny są brązy. Włosy pomalowano na czekoladę, a następnie część pasm rozjaśniono, dodało to fryzurze objętości i lekkości. Takie loki można zrobić w łatwy sposób za pomocą lokówki, np. firmy Remington. Ostatnio miałam okazję ją wypróbować i jestem bardzo zadowolona z efektów. W krótkim czasie możemy mieć burzę loków na głowie, bez większego wysiłku.

Fryzura na studniówkę z grzywką

Fryzura na studniówkę ze średnich włosów z prostą grzywką. Grzywkę prostujemy, a pozostałą część włosów pasmo po paśmie nakręcamy na lokówkę, po podkręceniu włosy roztrzepujemy delikatnie palcami i spryskujemy lakierem. Fryzura jest bardzo łatwa do zrobienia, można spokojnie wykonać ją w domu.

Elegancki nieład

Fryzura wieczorowa dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, do tej fryzury pasuje delikatny, naturalny makijaż.

Fryzura z długich loków

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.