Męska fryzura z grzywką

Do przeszłości odeszły chwile gdy mężczyznom było wszystko jedno jaką będą mieli fryzurę. Ostatnio mężczyźni wybierają głównie fryzury pocieniowane i zależy im na tym, żeby prezentować się jak najlepiej.

Irokez męski

Uczesanie dla każdego koloru włosów, boki krótsze, górę i tył zostawiono dłuższy,wyszedł z tego praktyczny nieład. Fryzura jest bardzo fajna i praktyczna w utrzymaniu.

Męska fryzura

Fryzura  fajnie podkreśla rysy twarzy. Boki zostały obcięte krócej, góra dłuższa, która ułożono za pomocą wosku lub pasty. Fryzura jest bardzo prosta do ułożenia, nie wymaga dużo czasu.

Fryzury męskie krótkie

Roztrzepana fryzura dla faceta, góra zostawiona dłuższa, boki krótsze, bardzo łatwo można ją ułożyć, na grzywce zrobiono kilka delikatnych pasemek blond.

Krótkie uczesanie dla faceta

Elegancka fryzura męska, włosy wymodelowano suszarką, góra spryskana lakierem i podniesiona. Fajna propozycja na wieczorne wyjście na miasto.

Uczesanie męskie – gęste włosy

Fajna fryzura dla gęstych włosów,  całość pocieniowana, góra i boki pozostawione dłuższe, włosy bardzo dobrze się układają po takim ścięciu.

Fryzury męskie

Fajna fryzura dla dłuższych włosów,  całość pocieniowana, włosy bardzo dobrze się układają po takim ścięciu.  Wystarczy użyć trochę wosku i gotowe.

Krótka fryzurka męska

Bardzo krótka fryzura męska, włosy zostały obcięte za pomocą maszynki. Nie ma problemów z układaniem, nie trzeba nawet suszyć.

Obcięcie męskie

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra dłuższa, która postawiono na wosk, można też spryskać lakierem. Bardzo sexowna fryzurka.

Fajna męska fryzura

Dość krótka fryzurka zaczesana do tyłu, góra pozostawiona dłuższa. Wygląda elegancko i klasycznie. Włosy rozjasnione słońcem albo farbą, ciężko określić.

Młodzieżowa męska fryzura

Fryzura prawie taka sama na całej długości, oprócz grzywki, bo zostawiono ją trochę dłuższą. Wersja raczej dla grzecznych chłopców, nie wymaga dużo wysiłku przy układaniu.

Zac Efron

Bardzo fajna, młodzieżowa fryzura dla faceta, włosy pocieniowane na całości, łatwo można ułożyć na wosk lub piankę.

Daniel Craig

Klasyczna i elegancka fryzura męska, włosy z przedziałkiem zaczesane na bok. Fryzura jest odpowiednia na co dzień jak i na wieczorowe wyjście.

Brad Pitt

Fryzura idealnie pasuje do całości, włosy tworzące lekki nieład, góra dłuższa boki przystrzyżone.