Kolekcja koloryzacji L’Oreal Professionnel Jesień- Zima 2011/2012

Dziesięć lat temu marka L’Oreal Professionnel wprowadziła na rynek swoją pierwszą kolekcję koloryzacji, dzięki czemu dostarczyła fryzjerom – stylistom inspiracji i pomysłów w dziedzinie koloryzacji i stylizacji włosów.
W bieżącym sezonie, kolekcja koloryzacji L’Oreal Professionnel jesień – zima 2011/2012 celebruje pierwotne piękno.

 

Temat przewodni tej urodzinowej kolekcji zaprasza nas do zanurzenia się w samym sercu piękna: urody kobiety dzikiej i opanowanej.
Piękno rodzi się z natury.
Ze zdjęć fryzur emanuje poczucie siły, związane z czystą i nieposkromioną energią witalną modelek.
Uczesania są surowe, minimalistyczne, lekkie, lecz zawsze otaczają twarz kobiety o nieujarzmionej urodzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Makijaż staje się czysty i głównie skupia się na podkreśleniu ekspresji oraz siły spojrzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odcienie tej kolekcji, inspirowane kolorami wyprawionej skóry oraz różnych rodzajów ziemi, przywodzą na myśl pierwotne, naturalne barwy. Od ochry pustynnego piasku do kasztanowego koloru ciemnej skóry, odcienie lansowane tej zimy charakteryzują się żywymi, autentycznymi tonami.

Modne fryzury

Każdego roku wygląd noszonych fryzur zmienia się. Inaczej wyglądają fryzury do pracy, inaczej do szkoły , a jeszcze inaczej na romantyczne spotkania. Modna fryzura ma dopełniać całość sylwetki. Trudno na każdą okoliczność dopasowywać fryzurę, ale już po pierwszej wizycie u fryzjera, możemy poczuć się w jakiejś fryzurze dobrze i tak starajmy się układać włosy.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, jakie fryzury będą modne w 2012 roku, ale trzeba zwrócić uwagę na cięcie włosów oraz ich koloryzacje. W minionym roku najczęstszym urządzeniem używanym przez panie była prostownica.

Nadchodzący sezon przyniesie ulgę tym paniom, które miały problemy z układaniem włosów. Potargane, na pozór niedbałe lub mocno natapirowane włosy będą hitem na wiosnę – lato 2012 . Mocno natapirowane włosy można zebrać w kok, który też będzie modny w tym sezonie. Odstające, powyciągane kosmyki dodawać będą takim fryzurom uroku.

Wielki nieład ma panować także wśród rozpuszczonych włosów. Spowoduje go tapirowanie , które znacznie zwiększy ich objętość. Modne i odpowiednio dobrane strzyżenie jak najbardziej zgodne z aktualnymi trendami panującymi w modzie to trudna sprawa nawet dla doświadczonych fryzjerów, bo nie zawsze, mimo ich fachowości, klienci są zadowoleni z efektu. Dlatego w wielu renomowanych zakładach fryzjerskich korzysta się z komputerowego programu czyli tak zwanej wirtualnej stylizacji. Polega ona na dobraniu rodzaju fryzury i koloru włosów do owalu twarzy oraz odcienia cery, koloru oczu. Jest to rodzaj zabawy, ale czasami może się któraś z fryzur spodobać. Najprościej mówiąc jest to odpowiedniego rodzaju modyfikacja uczesania i kolorystyki włosów. Jest to znaczny krok w świecie mody, funkcjonalność tego programu w zdecydowany sposób korzystnie przemawia za jego stosowaniem.

Kobiety, zanim przyjdą do salonu fryzjerskiego, przeglądają katalogi fryzur, czasopisma kobiece, jednym słowem, kiedy przychodzą do salonu, są uzbrojone w wiedzę i tu właśnie chcą ją zastosować na własnej głowie. Wiedza, owszem, ale nie zawsze ona zastosowana w praktyce, przynosi pożądane efekty, więc lepiej swoje włosy powierzyć w ręce specjalisty.

Modne fryzury z długich włosów

Co jak co, ale nikt mi nie powie, że długie włosy kiedyś wyjdą z mody. Możemy je układać na wiele różnych sposobów, wiązać w koki, modelować lokówką, tapirować. Długie włosy dodają nam szyku i elegancji. Poniżej przedstawiam Wam kilka modnych fryzur z długich włosów.

slubna-z-dlugich-wl

Leona Lewis

Bardzo naturalna, stylowa fryzura z długich włosów, do tego perfekcyjny makijaż. Biżuteria jest zbędna do tej kreacji. Włosy wyglądają na gęste dzięki blond pasemkom.

Bob z grzywką

Bardzo fajna krótka, czekoladowa fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Brad Pitt

Fryzura idealnie pasuje do całości, włosy tworzące lekki nieład, góra dłuższa boki przystrzyżone.