Proste grzywki

Proste włosy są prawdziwym skarbem i powodem do zazdrości dla wielu kobiet. Istnieje wiele fryzur, które można zrobić na włosach prostych i grubych.
Jeżeli chcesz wygładzić włosy, możesz to zrobić za pomocą prostownicy. Podczas prostowania podziel włosy na pasma i upnij klamrami. Dla utrwalenia efektu spryskaj włosy lakierem na sam koniec, jednak nie przesadzaj z jego ilością. Dobrym rozwiązaniem są również mgiełki utrwalające firmy L’Oreal.
Proste grzywki pasują do włosów krótkich, średnich i długich. Stałe prostowanie jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy mają grube i zdrowe włosy. Ci, którzy mają słabe i cienkie włosy powinny unikać stałego prostowania.
Proste grzywki pasują również do kręconych włosów. Aby uzyskać loki możesz iść do salonu lub zrobić to w domu przy pomocy lokówki lub wałków. Podziel włosy na małe części. Każde pasmo przed podkręceniem spryskaj niewielką ilością wody. Zawiń włosy wokół lokówki i zwiń ją do góry. Powtórz tę procedurę na wszystkich pasmach.
Proste grzywki galeria.

dlugie-wlosy-z-grzywka

Fryzura i makijaż na sylwestrowy wieczór

Na sylwestrowy wieczór jest wiele propozycji makijażu, przeważnie jest on bardziej śmiały niż na co dzień, więc pozwalajmy sobie na malutkie szaleństwa, które nas odmienią w tą jedną noc. W tej stylizacji moją uwagę przyciągnęły usta oraz fryzura, która jest obecnie bardzo na topie. Włosy bardzo dobrze się układają, chociaż wyglądają na roztrzepane, ale to zapewne zamierzony efekt.

Makijaż krok po kroku, zdjęcia makijaży na stronie www.makijaże.org.pl