Najmodniejsze fryzury na jesień

W tym sezonie styliści postawili na naturalność oraz kontrolowany nieład. Najmodniejsze fryzury są szybkie i proste do ułożenia, już nie będziemy spędzać długich minut przed lustrem, wystarczy odrobina dobrych kosmetyków i uczesanie gotowe!
Jedynym i najważniejszym warunkiem, który musimy spełnić są dobrze ostrzyżone włosy.
Bardzo modne są włosy półdługie i długie w naturalnych karmelowych odcieniach.
Fryzury asymetryczne z grzywką, jest to oryginalna propozycja dla kobiet, które mają zbyt wysokie czoło.
Grzywki optycznie wyszczuplają pełną buzię, a wycieniowane włosy dodają lekkości i seksapilu.
Możemy sobie również pozwolić na fryzury retro oraz klasycznego pazia o różnej długości z wycieniowany końcówkami.
Pamiętajmy o najmodniejszych trendach w koloryzacji, artykuł o kolekcji koloryzacji L’Oreal Professionnel na sezon Jesień- Zima 2011/2012 znajduje się pod tym linkiem.

Modne fryzury włosy półdługie

Bardzo wiele kobiet posiada włosy półdługie, które możemy upinać na różne sposoby. Przedstawiona modna fryzura z włosów półdługich wcale nie wymaga dużo czasu. Włosy zostały delikatnie podkręcone lokówką, następnie upięto je wsuwkami w delikatny koczek. Jest to odpowiednia fryzura do trójkątnej twarzy, której cechami charakterystycznymi są: szerokie czoło, wąska broda i wyraźnie odznaczające się kości policzkowe.

Wieczorowa fryzura z włosów półdługich

Bardzo prosta i elegancka fryzura dla włosów półdługich. Takiej długości włosów nie trzeba układać zbyt długo, można je tylko wyprostować prostownicą. Większość kobiet nosi fryzury z włosów półdługich, której są szybkie do ułożenia.

Dłuższa męska fryzura

Prosta fryzurka dla średnich włosów bez grzywki, które są naturalnie proste, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę pozostawiono dłuższą.

Prosta grzywka

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę zostawiono prostą.

Fryzura z dłuższą grzywką

Średniej długości fryzurka w kolorze czekoladowym bez grzywki. Włosy podkręcone na końcówkach. Bardzo łatwa w utrzymaniu włosy suszymy, roztrzepujemy i spryskujemy lakierem.

Mariah Carey

Fryzura przeznaczona dla twarzy okrągłej, grzywka pozostała długa, włosy ładnie pocieniowano. Włosy ładnie się układają, dzięki odpowiedniemu ścięciu.

Uczesanie na wieczór

Długie włosy zostały upięte w koczek, połączenie elegancji z nieładem. Grzywka gładko zaczesana na bok. Do takiej fryzury pasuje ostrzejszy makijaż, który podkreśli nasze usta.