Sienna Miller

Sienna Miller zawsze wie co jest na topie, jej fryzura jest przedmiotem pożądania wielu kobiet na świecie. Zawsze ma doskonale ufarbowane włosy, które są lśniące i łatwo się układają. Jej pomysły na stylizacje są zawsze bardzo proste i włosy wyglądają tak, jakby gwiazda ułożyła je sama. Przyznaje się do tego, że nie ma cierpliwości do robienia makijażu i starannego układania włosów, a przed lustrem spędza dosłownie pięć minut.

Modne fryzury z długich włosów

Co jak co, ale nikt mi nie powie, że długie włosy kiedyś wyjdą z mody. Możemy je układać na wiele różnych sposobów, wiązać w koki, modelować lokówką, tapirować. Długie włosy dodają nam szyku i elegancji. Poniżej przedstawiam Wam kilka modnych fryzur z długich włosów.

slubna-z-dlugich-wl

Nicole Richie

Gwiazdy są ikonami mody, lubimy oglądać zdjęcia z ich makijażami, stylem i oczywiście modnymi fryzurami. Wiele dziewczyn kocha różne wersje uczesania bob, najnowsza fryzura Nicole Richie to dłuższy bob z grzywką. Bardzo modne w tym sezonie są proste, gładkie fryzury, których ułożenie zajmuje mało czasu.

nicole8

Fryzura na karnawał z długich włosów

Długie włosy ułożone w miękkie fale potrafią nas skutecznie odmłodzić i dodać kobiecości. Fryzura sprawia wrażenie jakby włosów było jeszcze więcej, tapirowanie dodało jej objętości. Prezentowana fryzura z odpowiednim, mocniejszym makijażem nadaje się również na karnawałowe wyjście. Bardzo łatwo ją wykonać: dokładnie rozczesane włosy dzielimy na kilka pasm i upinamy na górze spinkami, następnie rozczesane pasma z tyłu głowy nawijamy kolejno na lokówkę o średniej grubości. Gdy będą już skręcone delikatnie roztrzepujemy je palcami. Wybieramy kilka pasm ze środka głowy i lekko tapirujemy grzebieniem każde z nich, dzięki temu fryzura zyska dodatkową objętość.

Fryzura irokez męski

Fryzura dla każdego koloru włosów, boki krótsze, góra trochę dłuższa, którą ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo prosta i uniwersalna fryzurka.

Prosty bob z grzywką

Blond, prosta fryzurka z grzywką. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.