Krótkie fryzury damskie

Jeśli jesteś fanką częstej zmiany fryzury, to nie możesz zignorować wiosennych trendów we fryzurach krótkich.
Bardzo modne krótkie fryzury charakteryzują tej wiosny: długie grzywki, krótki tył, asymetryczne cięcia, pocieniowane grzywki, mikro-cięcia, alternatywne, rockowe uuczesania.
Modna jest również urocza fryzura Pixie, która może być najkrótszą drogą do uzyskania efektownego i nowoczesnego uczesania.
Odważny kolor włosów również wyróżni Cię z tłumu, modnym odcieniem tego sezonu jest platynowy blond, który przełamać można kolorowymi pasemkami, np. w kolorze różowym.
Krótkie fryzury możemy układać za pomocą prostownicy, przydają się również nowoczesne kosmetyki do stylizacji, polecam glinkę Bad Mud L`Oreal Professionnel.

fryzury-damskie-krotkie-wlosy

Krótka fryzurka z długą grzywką

Świetna krótka, młodzieżowa fryzurka z długą grzywką. Włosy w kolorze jasnego blondu. Całość włosów wyprostowano i ułożona na gładko. Bardzo prosta fryzura, która jest idealna na każdą okazję.

Półdługie włosy z grzywką

Średniej długości fryzurka z grzywką. Włosy zostały pocieniowane na końcówkach, grzywkę ścięto na skos. Jest to bardzo prosta, codzienna fryzura, łatwa w ułożeniu,  włosy można wyprostować prostownicą.

Długie włosy z prostą grzywką

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Fryzura z długą prostą grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka dla każdego koloru włosów.

Krótka fryzura z grzywką

Fantastyczna fryzurka dla krótkich włosów. Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę i boki pozostawiono dłuższe, tył obcięto bardzo krótko. Kilka jaśniejszych pasemek na grzywce dodaje lekkości i charakteru.

Prosta grzywka

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały wyprostowane prostownicą, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę zostawiono prostą.

Wiśniowa prosta grzywka

Mocno pocieniowane długie włosy z prosta grzywką. Fryzura prosta w codziennym układaniu, wystarczy wysuszyć i natapirować.

Proste włosy z grzywką

Fryzura prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo naturalna i elegancka. Włosy zostały wyprostowane, podstawą jest tutaj dobre cięcie fryzjera.