Ślubne loczki

Fryzura z długich nakręconych na lokówkę włosów, górę natapirowano na bombkę, grzywkę rozdzielono na pasma, upięcie z boku, dodatkiem są tutaj delikatne kwiaty i pasujące kolczyki.

 

Długie włosy loki fale

Stylowa fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono długą.

Fryzura z lokami

Fajna fryzura dla pań, które mają włosy podatne na kręcenie. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Blond loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Blond kręcone loczki

Wieczorowa fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Długie kręcone loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie kręcone loki. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką. Fajną ozdobą tego uczesania jest opaska z kokardką.

Fryzura z długich loków

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Wieczorowe loczki

Fryzura z naturalnych loków bez grzywki. Ułożenie jej nie zabrało dużo czasu wystarczy wysuszyć włosy i spryskać je lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.

Długie włosy loki, fale

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Rudo – czerwone loki

Codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Wieczorowe loki

Fryzura ze średniej długości włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została zaczesana na bok. Jest to fryzura na spacer lub kolację, uzupełnia ją delikatny makijaż.

Średnia długość fale

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Rozwiane loczki

Fryzura z długich naturalnie kręconych włosów bez grzywki, całość spryskano lakierem. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Całość uzupełniają duże kolczyki i delikatny makijaż.

Fryzura z opaską

Fryzura bez grzywki, włosy zostały podkręcone lokówką, następnie spryskane lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.