Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Fryzura z loków

Prosta codzienna fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Charlize Theron

Prosta codzienna, lekka fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach. Takie fryzury są bardzo na topie w ostatnich tygodniach. Charlize Theron jest bardzo dobrym przykładem powiedzenia, że ładnemu we wszystkim ładnie. Zawsze ma doskonały makijaż i nienaganną fryzurę. Jej kluczem do sukcesu jest prostota i elegancja uczesania oraz olśniewający kolor włosów.

Upięcie z boku dla włosów półdługich

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i delikatnie podkręcone. Większość włosów upięto z jednej strony, parę pasemek wypuszczono luźno.

Damska fryzura z grzywką

Eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Fryzura retro

Jest to fryzura dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone i nic nie może ich poruszyć.

Pocieniowane włosy średniej długości

Włosy średniej długości zostały pocieniowane od połowy twarzy, grzywka pozostała dłuższa. Jest to naturalna  fryzurka na codzień, grzywka pozostała dłuższa. Włosy podkręcono lokówką i roztrzepano, całość spryskano lakierem.

Fryzura wieczorowa z loków

Fajna fryzurka na wieczorne wyjście dla krótkich i średnich włosów, grzywka pozostała dłuższa, tył zdecydowanie krótszy. Podkręcone je lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem.

Średniej długości loczki

Prosta codzienna fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Wieczorowe loki

Fryzura ze średniej długości włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została zaczesana na bok. Jest to fryzura na spacer lub kolację, uzupełnia ją delikatny makijaż.

Fryzura z włosów półdługich

Średniej długości włosy podkręcono lokówką, a następnie upięto na bok. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Całość dopełnia czarny kwiat.

Średnia długość fale

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Blond loczki

Prosta codzienna fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono prostą.

Fale ze średniej długości włosów

Elegancka i bardzo szykowna fryzura dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem.

Fryzura ślubna z włosów kręconych

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto na bok, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie.