Fryzura na studniówkę loki

Wielkimi krokami nadchodzi czas studniówek, już teraz trzeba się zastanowić nad wyborem odpowiedniej fryzury. Najważniejsze, żeby się wyróżniać, ale też bez przesady. Tutaj propozycja fryzury dla włosów półdługich, delikatne loczki zrobiono za pomocą lokówki. Fryzura musi się trzymać całą noc, więc warto zainwestować w sprawdzony wcześniej lakier do włosów.

Uczesanie wieczorowe

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały lekko podkręcone. Całość zaczesano do tyłu i upięto w koczek, używając dużej ilości lakieru. Fryzura jest elegancka i pasuje do niej ostrzejszy makijaż podkreślający oczy.

Wieczorowa fryzura

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę, u nasady natapirowano je na bombkę. Idealnie dopasowany makijaż współgra z prezentowaną fryzurą.

Długie włosy loki fale

Stylowa fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na całej długości, grzywkę zostawiono długą.

Delikatny warkoczyk

Włosy gładko zebrane do tyłu, upięte w ładny elegancki kok, elementem przykuwającym wzrok jest tutaj delikatny warkoczyk. Fryzura jest klasyczna a zarazem fantazyjna.