Upięcie na wesele

Fryzura ze średniej długości włosów bez grzywki. Pasemka podkręcono lokówką, a następnie spięto w koczek i utrwalono lakierem. Całość uzupełnia wieczorny makijaż i dodatki w postaci kolczyków i naszyjnika.

Uczesanie wieczorowe

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały lekko podkręcone. Całość zaczesano do tyłu i upięto w koczek, używając dużej ilości lakieru. Fryzura jest elegancka i pasuje do niej ostrzejszy makijaż podkreślający oczy.

Fryzura koczek

Elegancki koczek w sam raz na wieczorne wyjście. Góra została uczesana na gładko, całość włosów zebrano wysoko i upięto zawijając w koczek. Fryzura jest odpowiednia na co dzień, jak również pasuje do gustownych kreacji na wieczór.

Upięcie z loków

Fryzura wieczorowo – sylwestrowa dla długich włosów, góra została uczesana na gładko, a włosy od połowy podkręcono lokówką. Dodatkiem jest ozdobna spinka z kamieniami, do której pasuje podobny naszyjnik.

Uczesanie studniówkowe

Bardzo elegancka i stylowa fryzura wieczorowa. Góra została uczesana na gładko, całość włosów zebrano wysoko i upięto z tyłu zawijając w koczek. Fryzura pasuje do gustownych kreacji na wieczór.

Stylowy koczek

Elegancka wieczorowa fryzura dla pań, które mają włosy długie lub średnie. Fajną i modną ozdobą tego uczesania są kolczyki z cyrkoniami, które pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Eleganckie uczesanie dla faceta

Grzeczna i elegancka fryzura męska, włosy wymodelowano suszarką, góra ułożona za pomocą pasty do włosów. Fajna propozycja na wieczorne wyjście na miasto lub spacer.

Długie blond loki

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu lepiej się układają.

Taylor Swift

Wieczorowa fryzura dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i upięte z boku, całość spryskano lakierem. Idealnym dodatkiem są kolczyki z cyrkoniami i delikatny makijaż.

Stylowa fryzura

Propozycja fryzury w stylu hiszpańskim dla długich i średnich włosów. Włosy nakręcono na grubą szczotkę a następnie uformowano z nich koczek. Idealnym dodatkiem są dwa czerwone kwiaty.